ALAVIS CALMING 30tbl

ALAVIS CALMING 30tbl

Na potlačenie stresu a nervozity u psov a mačiek. Čisto prírodný prípravok určený pre psy a mačky, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť alebo reagujú na stres z prostredia.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už v utorok 7. 4. možnosti doručenia
13,56 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 13.56 kreditov

ALAVIS CALMING 30tbl

ALAVIS™ Calming je určený pre psy a mačky, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť či reagujú na stres z prostredia. Obsahuje jedinečnú kombináciu vysoko účinných prírodných látok, ktoré podporujú vyrovnané správanie psov a mačiek. Pomáha upokojiť bez toho, aby mal vplyv na osobnosť alebo aktivitu zvieraťa.

Účinné látky obsiahnuté v prípravku ALAVIS™ Calming

  • Tiamín vitamín B1, ktorý je nutnou súčasťou výživy a je rozpustný vo vode. Špecificky pôsobí na centrálnu nervovú sústavu a navodzuje upokojenie a zmiernenie úzkosti. Pri zvýšenom strese a námahe jeho potreba stúpa. Vzhľadom na to, že organizmus si tento vitamín neukladá, je potrebné, aby bol súčasťou potravy.
  • C3™ patentovaná zmes – komplex kolostra. Je izolovaný z mliečnych bielkovín – kazeínu a je známy pre svoje upokojujúce účinky.
  • L-Teanín aminokyselina, ktorá priamym pôsobením v mozgu navodzuje stav hlbokej relaxácie bez pocitu ospalosti. Má upokojujúce účinky a je nápomocná v redukcii stresu a úzkosti. Pôsobí na nervovú sústavu na depresie a fóbie. Pomáha uvoľňovať myseľ a navodiť pocit pohody svojím účinkom na mozgové neurotransmitery dopamín a serotonín.

ALAVISTM Calming odporúčame podávať

  • Mačkám a psom malých plemien, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť či reagujú na stres z prostredia, naj­mä:
  • Pri ohňostrojoch a búrkach
  • Pri zmenách prostredia
  • Pri návštevách veterinára
  • Pri sťahovaní alebo cestovaní
  • Pri väčších návštevách alebo oslavách
  • Pri strese z osamotenia a nudy

Obsah účinných látok v jednej tablete

Tiamín – 67 mg, C3™ – 11 mg, L-Teanín – 10,5 mg

Pomocné látky

Pivovarské kvasnice, repkový olej, príchuť kuracích pečení, kyselina citrónová, glycerín, prírodné zmiešané tokoferoly (vitamín E), kyselina propiónová, patentovaná zmes: maltodextrín, alginát sodný a síran vápenatý, extrakt rozmarínu, oxid kremičitý, sójový lecitín, rastlinný olej.

Dávkovanie

Do 10 kg hmotnosti psa a mačky jedna mäkká žuvacia tableta denne. V období zvýšeného stresu je bezpečné dvojnásobné či trojnásobné zvýšenie uvedenej dávky. Odporúčame podávať pol hodiny až hodinu pred predpokladaným stresom.

Spôsob užitia

Tablety sa podávajú denne či podľa potreby podľa odporúčaného dávkovania. Tablety majú príchuť kuracích pečení a zvieratá ich prijímajú ako maškrtu.

Dĺžka užívania

Nie je časovo obmedzená. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Alavis, ktoré sú v kategóriách Veterina, Veterinárne doplnky stravy a Drogéria.

EAN: 8594191410097
Značka: Alavis
Originálny názov: ALAVIS CALMING mäkké tablety pre psy a mačky 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8594191410097
Značka: Alavis
Originálny názov: ALAVIS CALMING mäkké tablety pre psy a mačky 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia