Arpalit Dog elektronický repelent

-18 %

Arpalit Dog elektronický repelent

Elektronický repelent je veterinárny technický prostriedok vhodný pre psy všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabšie zvieratá náchylné k ochoreniam, pre šteniatka, aj v dobe laktácie aj pre zvieratá žijúce v domácnosti. Netoxické pre zvieratá, bez zápachu, bezpečný.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
19,61 € 24 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 19.61 kreditov
2.5
5
4
3
2
1
2.5
5
4
3
2
1

Arpalit Dog elektronický repelent

Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy vo frekvencii 40 kHz nepočuteľné pro človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bránia napadnutiu. Účinnosť elektronického repelentu neklesá vo vlhku a daždi, ale pred kúpaním zvieraťa sa musí odložiť. Doba použiteľnosti: 10 mesiacov – od aktivácie, 3 roky – bez aktivácie.

Cieľový druh zvierat

Psi

Indikácie

  • Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit® Dog je vhodný pre psi všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabé zvieratá náchylné k chorobám, pre šteňatá, v dobe laktácie aj pre zvieratá prebývajíce v domácnosti.
  • Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit® Dog sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bránia napadnutiu.
  • Účinnosť elektronického repelentu Arpalit® Dog neklesá vo vlhku a daždi, ale pred kúpaním zvieraťa sa musí odložit. 
  • Elektronický repelent Arpalit® Dog sa doporučuje používať predovšetkým v období najvyššieho výskytu parazitov (marec – september).
  • Po nasadení elektronického repelentu na obojok zvieraťa sa zníži výskyt parazitov v závislosti na počiatočnom zamorení zvieraťa. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia elektronického repelentu.
  • U zvierat s významným výskytom parazitov sa doporučuje, najmä v počiátočnej fáze vysokého zamorenia parazitmi, skombinovať elektronický repelent Arpalit® Dog s antiparazitárnými prípravkami (Arpalit Neo® sprej, mechanický rozprašovač, pena). Po 35 dňoch od nasadenia sa, obvykle, na tele zvieraťa parazity nevyskytujú. Tento stav zptrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 mesiacov od prvej aktivácie.
  • Elektronický repelent Arpalit® Dog je neškodný pre ľudí aj zvieratá, nie je toxický, je bez zápachu.


Spôsob použitia

Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po 10 násobnom zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Po aktivácii elektronického repelentu je odhadovaná životnosť batérie 1 rok. Elektronický repelent Arpalit® Dog upevnite prívesok na obojok zvieraťa. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí smeřovat k telu zvieraťa.

Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stisknite tlačítko, rozsvietenie LED žiarovky signalizuje, že je zariadenie funkčné. Elektronický repelent Arpalit® Dog elektronický repelent napája litiová bateria, ktorú nie je možné vymeniť. 

Zvláštne upozornenia

  • Zariadenie je malé, dbajte na zvýšenú pozornost pri manipulácii u malých deťoch.
  • Chráňte elektronický repelent Arpalit® Dog pred poškodením v prítomnosti iných zvierat.
  • Chráňte pred potopením ve vode. Neotvárajte. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zvláštne podmienky pre uchovanie

Uchovávajte v suchom prostredí pri teplote 5 – 25 °C.

Skúste tiež ostatné produkty značky Arpalit, ktoré nájdete v kategóriách Veterina. Produkt teraz kúpite so zľavou 18 %.

EAN: 8594013703055
Značka: Arpalit
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: Arpalit Dog elektronický repelent 1x1 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

2.5
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Slavka 9. 5. 2017 12:34
Zial po dvoch tyzdnoch nosenia a velkej spokojnosti sme dnes mali dvoch paradnych kliestov...lutujem kupu..mala som radsej overene bravecto kupit..dva roky sme nemali problem...teraz sa stresujem ci nebude mat boreliozu ak nie horsie...takze ja zial nemozem kupu odporucit. A to ma v petcenter presviedcali ake to je super tuti....skoda penazi...nebolo to lacne a aj tak sme boli ohrozeny :-(
EAN: 8594013703055
Značka: Arpalit
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: Arpalit Dog elektronický repelent 1x1 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia