Aspirin® 500 mg, 20 tbl

Aspirin® 500 mg, 20 tbl

Aspirin® v klasickej forme je vhodný pre liečbu ľahkých a stredne silných bolestí, obzvlášť pri bolesti hlavy, bolesti zubov, bolestiach spôsobených zápalmi alebo teploty pri prechladnutí.

Na sklade v stredu 27. 5. Môžete mať už v pondelok 1. 6. možnosti doručenia
3,29 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 3.29 kreditov
4.9
5
4
3
2
1
4.9
5
4
3
2
1

Aspirin® 500 mg, 20 tbl

Pred užitím lieku si pozorne prečítajte príbalovú informáciu a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom. Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

Aspirin:

· pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu

· uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov

· má protizápalový účinok

Príbalová informácia je priložená ako samostatný súbor.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Aspirin, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Horúčka. Produkt zrecenzovalo 12 zákazníkov a 100 % z nich ho odporúča. Aspirin® 500 mg, 20 tbl je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 33061.

EAN: 4008500127636
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 33061
Velikost balení: 20 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Zuby, dásně, Bolesť hlavy, migréna, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka
Originálny názov: Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x20 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.9
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Renáta K. 6. 5. 2020 15:55
👍
Margita M. 16. 3. 2020 14:23
Najlepšie mi zabera na chripku je aj protizapalovy
Karel K. 19. 2. 2020 15:47
Aspirin 500mg tablete je tradicni lek, je to pouze jedna substanz vzhledem k tomu nedochazi ke komplikacim s jinymi latkami, je spolehlivy, ucinkuje velice dobre, rychle. Je mnohokrat prezkouseny, ucinky jsou zname. Je mnohostrany, lze ho pouzit take zevne a jako therapeutikum, to znamena nejenom pri akutnich pripadech. Velice hodnotim, ze tonto lek se na Slovensku vyrabi, slouzi obcanum a je v "Pilulce" v sortimentu. Preji s timto lekem mnoho uspechu o pomoci pacientum. Vyrabejte ho stale, je znam na celem svete.
Inka L. 7. 2. 2020 22:18
Dobre
Dusan F. 12. 1. 2020 15:52
Overená klasika, originál.
Daniel R. 1. 1. 2020 21:00
OK
EDUARD . 20. 11. 2019 21:00
5
alexander T. 12. 11. 2019 21:12
OKÉ
Ľubomír K. 5. 11. 2019 20:02
Odporučam objednať
jan ž. 5. 11. 2019 10:43
Ok 😎 .
Boris P. 24. 10. 2019 17:13
Fajn. Promptna sluzba.
Andrea M. 12. 8. 2019 17:53
Nesmie mi chýbať v lekárničke, super cena.
EAN: 4008500127636
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 33061
Velikost balení: 20 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Zuby, dásně, Bolesť hlavy, migréna, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka
Originálny názov: Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x20 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia