Barny's Kĺbový balík Inovo 5 forte 90 tabliet + Celadrin forte 60 kapsúl

Barny's Kĺbový balík Inovo 5 forte 90 tabliet + Celadrin forte 60 kapsúl

Doprava zadarmo

Suplementácia na báze chondroprotektívnych látok (SYSADOA) a esterifikovaných mastných kyselín podporuje komplexnú výživu pre kĺby.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
32,71 €
Nákupom získate 32.71 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

Barny's Kĺbový balík Inovo 5 forte 90 tabliet + Celadrin forte 60 kapsúl

Vyše 150 000 ľudí ročne vyhľadáva na internete riešenie na svoje problémy s pohybovou sústavou. Či už sa jedná o bolesti kolien, chrbta, krížov, alebo bolesti kĺbov. Opotrebenie chrupaviek a kĺbov sa najčastejšie prichádza s vyšším vekom, nadváhou, ale aj nadmerným zaťažením pohybového aparátu. V súčasnosti bolesť a artróza postihuje takmer 1/4 obyvateľstva, a pravidelne sa začína vyskytovať už u ľudí v strednom veku.

Kombinácia Inova 5 a CeladrinuTM je koncipovaná na báze zložiek, ktoré kĺb prirodzene potrebuje pre správnu funkciu a na základe vedeckého výskumu patentovanej látky CeladrinTM.

Barny´s®Celadrin®Forte je medzinárodne rešpektovaný preparát novej generácie. Celadrin®forte odporúčame vždy ako voľbu č 1. Nielen malý krok, ale veľký skok. To je nová generácia preparátov na kĺby.

Inovo 5 forte je komplexná kĺbová výživa, ktorá získala ocenenie - najlepší kĺbový preparát podľa dTest 2016.

Barny's® Inovo 5 forte predstavuje prvú komplexnú kĺbovú výživu s obsahom 5 + 1 zložiek pre dosiahnutie vyššieho výsledného efektu.

Inovo5 forte – obsahujúci 5 vysokokvalitných zložiek

 • Glukozamin sulfát
 • Chondroitín sulfát
 • MSM (methylsulfonylmethan)
 • Kolagén II. typu
 • Kyselina hyalurónová

+ vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Chondroprotektívne látky spolu s kolagénom II. typu prirodzene tvoria štruktúru kĺbovej chrupavky, MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojom organicky viazanej síry. Navyše tento produkt je obohatený o vitamín C, ktorý je dôležitý pre normálnu tvorbu kolagénu a prirodzenú funkciu chrupavky a kostí

Celadrin™ forte – inovatívny revolučný komplex esterifikovaných mastných kyselín z rastlinných zdrojov, vo forme rýchlo vstrebateľných kapsúl pre efektívnejšie pôsobenie.

Celosvetovo uznávaný Celadrin™ je partnerom Medzinárovnej federácie športového lekárstva (FIMS), ktorá združuje odborníkov v medicíne pre Medzinárodný olympijský výbor.

Prečo Celadrin™ forte?

 • Celadrin™ Veggie (US Patent # 5,569,676) – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej, laurovej, palmitovej a olejovej. Deriváty sú získané z rastlinných zdrojov palmového oleja a/alebo oleja z palmových jadier
 • Tento patentovaný komplex esterifikovaných mastných kyselín (EFAC) sa rýchlo dostáva do cieľového miesta - postihnutého kĺbu, kde systematicky zlepšuje a zvláčňuje bunkové membrány – pôsobí ako lubrikant
 • Podporuje efektívnejší transport a zabudovanie chondroprotektívnych látok
 • S Celadrinom prichádza nová generácia kĺbových prípravkov s obsahom EFAC (esterifikované mastné kyseliny)
 • Rýchla a účinnejšia vstrebateľnosť z tráviaceho traktu vďaka kapsulovej forme
 • Cenovo dostupný
 • Možnosť kombinovateľnosti s produktmi obsahujúcimi chondroprotektívne látky
 • Medzinárodne rešpektovaný preparát

Ako tieto produkty spolu účinkujú?

Inovo 5 forte a Celadrin forte sú produkty koncipované na odlišných bázach a práve preto dokážu v kombinácii prejaviť svoje synergické pôsobenie. Inovo 5 forte obsahuje látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či v chrupavke. Obsahuje aj chondroprotektívne látky, ktoré sú zamerané na zlepšovanie a opravy chrupavky. Tieto látky však neprejavujú okamžite svoje pôsobenie, potrebujú približne 4-6 týždňov, kým sa prejaví ich účinok.

Naopak Celadrin forte, ktorý neobsahuje chondroprotektívne látky, ale rastlinné esterifikované mastné kyseliny, prejavuje svoje pôsobenie už od prvých kapsúl. Tieto dva produkty sa teda vzájomne dopĺňajú- čo sa týka aj obsahových látok aj doby prejavu pôsobenia.

Budete prekvapení nástupom tejto synergickéj kombinácie. Glukozamín a chondroitín je potrebné suplementovať po dobu 3 až 4 mesiacov.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Barny´s, ktoré sú v kategóriách Doplnky stravy, Kosti a kĺbová výživa a Pohyb a celkové zdravie.

EAN: 621629902614
Značka: Barny´s
Časť tela: Chrupavka, Kĺby, Kosti
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Forma: Kapsule, Tableta
Na čo je: Na kĺby a šľachy
Originálny názov: BARNY'S Kĺbový balík Inovo 5 forte tbl 90 ks + Celadrin forte cps 60 ks, 1x1 set
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Olga M. 19. 11. 2019 06:59
mam problem s kolenom, vypada ze produkt zabera
Norask 19. 11. 2018 12:18
Inovo5 som zaregistrovala v r.2016 kedy v testovaní vyšiel ako jednoznačne najlepší, u nás dostupný, produkt na výživu kĺbov. Užívam ho dlhodobo a nemám potrebu ho meniť. Funguje výborne. Celadrin forte som zatiaľ neužívala a teda ho ani neviem objektívne pri prvom balení zhodnotiť.

Doplňujúce informácie

EAN: 621629902614
Značka: Barny´s
Časť tela: Chrupavka, Kĺby, Kosti
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Forma: Kapsule, Tableta
Na čo je: Na kĺby a šľachy
Originálny názov: BARNY'S Kĺbový balík Inovo 5 forte tbl 90 ks + Celadrin forte cps 60 ks, 1x1 set
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia