Blue Moringa for Men 120 kapsúl

-18 %

Blue Moringa for Men 120 kapsúl

Doprava zadarmo

Extra elixír pre mužov s unikátnym účinkom na mužskú potenciu, plodnosť a kvalitu sexuálneho života.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
49,14 € 60 €
Cena za 1 ks: 0.41 €
Nákupom získate 49.14 kreditov

Blue Moringa for Men 120 kapsúl

Univerzálne účinky Moringy Caribbean tentokrát v ešte vylepšenej „duo“ kombinácii - 75% moringa prášok z listov a 25% moringa prášok zo semienok - EXTRA PRE MUŽOV. Pozitívne pôsobí na mužskú potenciu a plodnosť. Vďaka komplexu vitamínov (najmä vit. E), minerálov (najmä Zn) a aminokyselín (najmä vysoký obsah arginínu) zlepšuje prietok krvi, zvyšuje počet a kvalitu spermií, čím zlepšuje erekciu.

Bližšie informácie:
Základnou zložkou prípravku je sušený extrakt zo semien a listov Moringy karibskej (Moringa Carribean) s pozitívnym účinkom na neuroendokrinný systém, reguláciu sexuálnych funkcií a motivácie. Na molekulárnej úrovni je pôsobenie moringy dané:

  • inhibíciou špecifického enzýmu (PDE-5), čo vedie k zvýšenému prekrveniu penisu, silnej a stabilnej erekcii
  • vysokou hladinou L-lyzínu pre vyššiu výdrž pri sexe a opakovaný akt
  • vysokým obsahom arginínu, ktorý je považovaný za viagru prírody, zlepšuje prietok krvi a vylučovanie mužského rastového hormónu, pozitívne vplýva na hustotu a pohyblivosť spermií
  • koncentráciou vitamínu E, ktorý je označovaný za faktor plodnosti, podporuje činnosť pohlavných orgánov, tiež pozitívne pôsobí na potenciu a plodnosť
  • prítomnosťou zinku, ktorý je nevyhnutný pre produkciu spermií, zvyšuje ich počet a zlepšuje ich zdravie
  • vplyvom na hladinu testosterónu a produkovaných spermií
  • modulačným účinkom na hladinu dopamínu
  • vysokou koncentráciou antioxidantov

Z uvedeného vyplýva, že za základný mechanizmus pôsobenia extraktu Moringy sa považuje synergické potláčanie aktivity enzýmu PDE-5 a zároveň aktivity MAOB, čo vedie k zvýšeniu hladiny dopamínu a zabráneniu relaxácii svaloviny penisu.

Výskum taktiež poukázal na vplyv vitamínu E na krvný obeh a červené krvinky. Moringa obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu E a predpokladá sa, že napomáha pri zlepšení cirkulácie krvi aj v penise.

Moringa obsahuje aj relatívne veľa zinku, takže jej konzumácia môže výrazne zlepšiť sexuálne funkcie a problémy pri erektilnej dysfunkcii. Viaceré štúdie ukázali veľmi jasný vzťah medzi množstvom zinku a hladinou testosterónu. Štúdie tiež skúmali dopady vyrovnania hladiny zinku u starších mužov. Bolo preukázané, že so zvyšujúcim sa obsahom zinku sa hladina testosterónu u staršej populácie takmer zdvojnásobila. Moringa tiež obsahuje arginín, prekurzor oxidu dusnatého, ktorý zvyšuje prietok krvi aj v penise. Všetky benefity moringy uvedené vyššie pomáhajú zlepšiť sexuálne funkcie ako vedľajší produkt ostatných prínosov pre zdravie, ktoré Moringa prirodzene poskytuje. Extrakt alebo výluh z listov/semien napomáha okrem iného normalizovať vysoký krvný tlak a tým koriguje ED (nakoľko vyšší krvný tlak a jeho farmakologická liečba sú často asociované aj s ED).

Pravidelné dlhodobé užívanie zvyšuje významne sexuálnu kondíciu a celkový zdravotný stav. Garantované zloženie a kvalita preparátov z vynikajúcich zdrojov Vám môže zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.

Kvalita produktu:
Naše produkty sú tvorené z čistých prírodných preparátov, za ktorých kvalitu zodpovedáme my. Pestovanie Moringy karibskej prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Ponúkame vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V našich produktoch udržiavame všetky výživové prvky, pôvodnú farbu a vôňu. Naše moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, používame iba veľmi nízku teplotu do 42°C. Výsledkom sú ešte výživnejšie listy moringy, než keby boli získané iným spôsobom sušenia.

Zloženie: 100% Moringa carribean – sušené listy a extrakt semien.

Obsah balenia: Balenie obsahuje 120 kapsúl Moringy Caribbean.

Dávkovanie:

  • Denná dávka pre dospelých - 4 kapsule (2x2).
  • Kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov.

Pri dodržaní odporúčanej dennej dávky je možné dlhodobé užívanie. Neboli popísané žiadne vedľajšie účinky užívania.

Upozornenie: Pri užívaní Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN TURBO odporúčame užívať mesiac prípravok Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN (bez obsahu tribulus terrestris) počas cyklovania. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky MORINGA caribbean, ktoré nájdete v kategóriách Afrodiziaká, Doplnky stravy a Močové a pohlavné orgány. Výrobok je v zľave 18 %.

EAN: 4260568520907
Značka: MORINGA caribbean
Velikost balení: 120 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre mužov
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na plodnosť, Na ochranu pred oxidačným stresom, Na erekciu / potenciu
Originálny názov: Blue Moringa for Men 120 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 4260568520907
Značka: MORINGA caribbean
Velikost balení: 120 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre mužov
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na plodnosť, Na ochranu pred oxidačným stresom, Na erekciu / potenciu
Originálny názov: Blue Moringa for Men 120 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia