Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

CanO Water neperlivá biela

CanO Water neperlivá biela


(330 ml)

CanO Water je inovatívna značka vody v enviromentálne udržateľnom balení s čistým dizajnom. Zdraviu prospešná voda z nedotknutej prírody Alpských ľadovcov!

Máte otázku? Poradíme Vám > FórumTento produkt je momentálne nedostupný

Výrobca: Oxylife s.r.o.

Popis CanO Water neperlivá biela

Kvalitu tejto vody odráža jej pôvod ale aj jej úroveň starostlivosti počas jej cesty k zákazníkovi. Svojou kvalitou vyhovuje najvyššej zdravotnej bezpečnosti, ktorá je určená na priamu ľudskú konzumáciu. Na základe vybraných ukazovateľov kvality vody, reprezentujúcich fyzikálne, chemické, biologické a mikrobiologické vlastnosti vody, podľa platnej legislatívy je vhodná na dlhodobé a pravidelné užívanie. Na základe svojej vysokej pH úrovne 7.9 Cano water obsahuje vyššiu alkalickú koncentráciu, ktorá pomáha k prirodzeným antioxidačným procesom v ľudskom tele, aby ste vyzerali a aj sa cítili sviežo.
Na základe odborných štúdií, vykonaných v Spojenom Kráľovstve (UK) vieme, že spomenutá pravidelná (v prvom rade vnútorná) konzumácia vody je najprirodzenejšou formou v boji proti vysušeniu pokožky a tak preventívne pôsobí proti vzniku vrások napr. na tvári. Plus vďaka svojmu chemickému zloženiu v pozitívnom smere ovplyvňuje mužskú potenciu.
Skvelý recyklovateľný obal zabraňuje kontaktu s priamym slnečným lúčom, ako aj včasnému pokazeniu i možnej kontaminácii vody.


Jej obsah je čistý a účinný, rovnako ako jej balenia. Ide o osviežujúcu prírodnú pramenitú vodu ponúkanú v perlivom či neperlivom prevedení, ktorá sa stáča priamo pri prameni v rakúskych Alpách. Voda je plná minerálov a elektrolytov a obsahuje zvýšené množstvo alkalických látok podporujúcich prirodzené antioxidačné vlastnosti.

Zloženie CanO Water neperlivá biela

Obsah minerálnych látok v mg / L:

Sodík: 4,50
Horčík: 15,64
Vápnik: 37,13
Chlorid: 0,85
Bikarbonát: 195,50
M-silica: 38,00
pH: 7,9
Dusičnan: 0,60

Forma CanO Water neperlivá biela:

330 ml

EAN CanO Water neperlivá biela:

731275727476
Upozornenie: CanO Water neperlivá biela je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Poradňa a Fórum Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková
Pridať recenziu

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Produkt je zaradený aj v kategóriách
shop roku 2016 finalista
Prihlásenie do newslettra