×
Pilulka24.sk online lekáreň
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť
Cemio Kamzík 2x60 cps
Cemio Kamzík 2x60 cps
29 %
24,99 €
35,30 €

Cemio Kamzík 2x60 cps

29 %

Cemio Kamzík 2x60 cps

Kamzík je špičkový kĺbový prípravok, ktorý ako jediný v Slovenskej republike obsahuje kombináciu natívneho kolagénu NCI®, natívneho kolagénu NCII® a vitamínu C. Predstavuje jedinečné spojenie rýdzej prírody a špičkovej technológie.

Na sklade v stredu 23. 10. Môžete mať už v pondelok 28. 10. možnosti doručenia
24,99 € 35,30 €
Nákupom získate 24.99 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

Cemio Kamzík 2x60 cps

Cemio KAMZÍK® je špičkový kĺbový prípravok, ktorý obsahuje kombináciu kolagénu prespešného pre kĺby, väzy, šľachy aj kĺbové chrupavky: čistý kolagén typu I a čistý kolagén typu II. Predstavuje jedinečné spojenie čistej prírody a švajčiarskej technológie.

Špičková kvalita CollPure zaisťuje maximálnu čistotu a originálny pôvod látok.

Cemio KAMZÍK® je určený všetkým, ktorí sa chcú aktívne starať o svoj pohybový aparát: ľudia nadmerne zaťažujúci kĺby (ťažko pracujúci, aktívni aj rekreační športovci, ľudia s nadváhou), starší ľudia, staršie deti a dospievajúca mládež v období rastu.

  • Kolagén typu I je prítomný v šľachách, väzoch a kostiach, kde vytvára pomerne silné vlákna. Tie sa ďalej spájajú do objemných vláknitých zväzkov (princíp povrazu), pretože väzy a šľachy musia vydržať silný tlak. Kolagén typu I je najrozšírenejším typom kolagénu. Vyskytuje sa tiež v pokožke, má preto významný vplyv na jej vzhľad a kvalitu.
  • Kolagén typu II sa najviac vyskytuje v chrupavke. Tu naopak vytvára husté priestorové siete z veľmi tenkých vlákien, pretože chrupavka je namáhaná predovšetkým tlakom vo všetkých smeroch. Kolagén typu II drží chrupavku pohromade a zaisťuje jej pevnosť a odolnosť.
  • Vitamín C je nenahraditeľnou látkou pre správnu tvorbu kolagénu v organizme. V prípade jeho nedostatku sa v tele nevytvára plnohodnotný kolagén (vlákna nemajú správnu, dostatočne pevnú štruktúru), čo sa prejavuje deštrukciou spojivových tkanív.

Odporúčané dávkovanie: Výživový doplnok sa obvykle užíva v množstve 1 kapsula denne kedykoľvek v priebehu dňa. Odporúča sa užívať minimálne po dobu 2 mesiacov. Kapsuly sa užívajú vcelku a zapíjajú sa potrebným množstvom tekutiny. Kúra sa má opakovať niekoľkokrát do roka. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné užívať trvalo.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením!

Pozrite tiež ďalšie produkty značky CEMIO, ktoré nájdete v kategóriách Doplnky stravy, Kosti a kĺbová výživa a Pohyb a celkové zdravie. Výrobok je teraz v zľave 29 %.

EAN: 7609999133749
Značka: CEMIO
Režim výdaja: Doplnok stravy
Časť tela: Kĺby
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Forma: Kapsule
Na čo je: Na kĺby a šľachy
Originálny názov: Cemio Kamzík 2x60 cps
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Laura N. 30. 6. 2018 15:07
kupujem ho pravidelne mojej mamine, táto sada má výbornú cenu. Produkt môžem odporučiť, pomohol jej odstrániť bolesť kolien. Pre staršieho človeka je ako stvorený. Čo som čítala v článku na webe <a href="https://www.nasezdravie.sk/cemio-kamzik/" rel="nofollow">https://www.nasezdravie.sk/cemio-kamzik/</a>, tak je kamzík naozaj účinný, každý ho len chváli. Som rada, že mamina užíva tak kvalitný výrobok :) Budem ho kupovať aj ďalej.

Doplňujúce informácie

EAN: 7609999133749
Značka: CEMIO
Režim výdaja: Doplnok stravy
Časť tela: Kĺby
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Forma: Kapsule
Na čo je: Na kĺby a šľachy
Originálny názov: Cemio Kamzík 2x60 cps
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia