Cemio Vianoce RED3 90cps

Tip na darček

Cemio Vianoce RED3 90cps - Recenzie a skúsenosti

Originálny švajčiarsky prípravok novej generácie na prostatu, potenciu a vitalitu.

Skladom > 5 ks Môžete mať už vo štvrtok 26. 11. možnosti doručenia
21,18 €
Cena za 1 ks: 0,27 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 21.18 kreditov

Cemio Vianoce RED3 90cps

Receptúra prípravku Cemio RED3® bola vyvinutá vo Švajčiarsku na základe aktuálnych vedeckých štúdií*, ktoré preukázali, že prostata úzko súvisí s mužskou potenciou a celkovou vitalitou organizmu. Základ produktu preto tvorí trojica unikátnych klinicky overených látok, ktorých účinnosť efektívne rozvíjajú ďalšie bylinné extrakty, ktoré majú tisícročnú tradíciu v oblasti podpory mužského zdravia. Preto sú často súčasťou receptúr celosvetovej medicíny. Zložky prípravku sú potom spracované maximálne funkčnými technológiami do finálnej podoby kapsúl.

TRI ÚČINKY V JEDNEJ KAPSULE

Podľa najnovších poznatkov* sú prostata a potencia dve oblasti, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Je dôležité riešiť obe oblasti. Bolo preukázané, že fungovanie prostaty sa priamo premieta do kvality sexuálneho života každého muža a to bez ohľadu na vek. Sexuálne zdravie, vrátane správneho psychického stavu (sebavedomie), tak ovplyvňuje celkovú vitalitu.

* Medzinárodný výskum v 6 európskych krajinách a USA, 12 815 mužov liečených s BPH, MSAM-7 (Multi-national Survey of the Aging Male): Quality of Life and Sexual Function in Patients with Benign Prostatic Hyperplasia.

Účinné látky:

Slivka africká (Pygeum africanum)

Extrakt z pygeum africanum patrí medzi najlepšie zmapované rastlinné extrakty používané pre podporu funkcie prostaty a medzi najpreferovanejšie rastlinné látky používané urológmi v Nemecku, Rakúsku a Francúzsku. Pozitívny účinok na prostatu bol preukázaný klinickou štúdiou.

  • Extrakt z kôry 3:1 – 100 mg
  • 300 mg v jednej kapsule

Maca peruánska (Lepidium meyenii)

Ide o prastarú rastlinu juhoamerických Ánd cenenú pre svoje afrodiziakálne účinky. Prezýva sa „Peruánska viagra“. Tieto jej účinky boli potvrdené tiež klinickou štúdiou. Ide o dvojito zaslepenú, placebom kontrolovanú klinickú štúdiu na 50 dobrovoľníkoch. Klinická štúdia potvrdila, že užívanie extraktu z macy vedie k subjektívnemu zlepšeniu sexuálneho života.

Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus)

Sibírsky ženšen je známy ako významný adaptogén. Jedným z kľúčových mechanizmov účinku adaptogénov je podpora imunitného systému, vďaka čomu sa môže organizmus lepšie adaptovať na náročné a stresujúce situácie, je odolnejší voči rôznym nepriaznivým faktorom vonkajšieho prostredia, s čím súvisí aj účinok na zvýšenie vitality. Účinky sibírskeho ženšenu boli preukázané klinickými štúdiami.

Ľan siaty (Linum usitatissimum L.)

Európska bylina, zdrojom účinných látok sú semená s podporným efektom na prostatu.

Kustovnica čínska (Lycium chinense)

Klenot čínskej medicíny, využívanie jej plodov sa datuje v Číne od obdobia konca dynastie Ming (1644). Plody tejto rastliny sa nazývajú godži (goji). Červenooranžové bobule sú označované ako „ovocie radosti a dlhovekosti“.

Gumojilm brestový (Eucommia ulmoides)

Ázijský strom, ktorý sa pestuje pre zber kôry nazývanej du zhong. V Číne sa tradične užíva k posilneniu mužskej energie jang.

Sója fazuľová (Glycine max)

Vďaka obsahu izoflavónov je súčasťou tradičných receptúr v oblasti starostlivosti o mužské aj ženské zdravie. Prospieva k normálnej funkcii prostaty a k ženskej hormonálnej rovnováhe v klimaktériu.

Výživová zložka v 1 kapsule

Slivka africká (Pygeum africanum) extrakt z kôry 3:1 – 100 mg 300 mg
Sója fazuľová (Glycine max) extrakt zo semien 5:1 – 10 mg 50 mg
Maca (Lepidium meyenii) – koreň 25 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) extrakt z koreňa 10:1 – 10 mg 100 mg
Gumojilm brestový (Eucommia ulmoides) extrakt z kôry 3:1 – 10 mg 30 mg
Kustovnica čínska (Lycium chinense) extrakt z plodu 1:1 – 10 mg 10 mg
Ľan siaty (Linum usitatissimum) extrakt zo semien 4:1 – 10 mg 40 mg

Dávkovanie: Prípravok užívajú dospelí v dávke 1 kapsula 1x denne. kapsulu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Cemio, ktoré nájdete v kategóriách Darčekové balenia GS, Doplnky stravy a Daruj zdravie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Potencia a prostata.

EAN: 7640181680184
Značka: Cemio
Veľkosť balenia: 90 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je doplnok: Na klimaktérium / menopauzu, Na prostatu, Na erekciu / potenciu, Na správnu hladinu hormónov
Štítok: Tip na darček
Originálny názov: Cemio RED3 darček 2020 cps 1x90 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 7640181680184
Značka: Cemio
Veľkosť balenia: 90 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je doplnok: Na klimaktérium / menopauzu, Na prostatu, Na erekciu / potenciu, Na správnu hladinu hormónov
Štítok: Tip na darček
Originálny názov: Cemio RED3 darček 2020 cps 1x90 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia