Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Colafit darčekové balenie

Colafit darčekové balenie


(120+30 kociek)

Obľúbená, skúsenosťami užívateľov preverená forma lyofilizovaného kolagénu v malých bielych mäkkých kockách, ktoré obsahujú iba kolagén čistoty 99,9% (bez pomocných látok, farbív, ...) a ľahko sa užívajú.

Máte otázku? Poradíme Vám > FórumNa sklade (ihneď k odberu)
Doprava Slovensko ZADARMO nad 9,90 €

Naša cena (s DPH):
21,99 €
Bežná cena: 30,00 €
Ušetríte 8,01 €
ks

Výrobca: Apotex

Popis Colafit darčekové balenie

- Darujte čistý kryštalický kolagén v malých mäkkých, ľahko užívateľných kockách.
- Výhodné darčekové balenie na 5 mesiacov užívania.
- 30 kociek zdarma.

Vďaka netradičnej a zároveň šetrnej metóde spracovania je z kolagénu odstránená voda, preto môžu byť kocky malé, mäkké a ľahké. 1 kocka (8 mg) lyofilizovaného kolagénu zodpovedá 800mg kolagénového gélu.

- Čistý kryštalický kolagén typu I
- Malé ľahko prehĺtateľné kostičky
- Stačí užívať 1 denne
- V rôznych veľkostiach balenia na 1 - 4 mesiace užívania podľa Vašej preferencie

Kolagén je vo vode nerozpustná bielkovina a tvorí základnú stavebnú hmotu spojivových tkanív.

Tvorí 25-30% všetkých bielkovín v tele cicavcov, vo forme kolagénových vlákien.

V súčasnosti je známych najmenej 28 rozdielnych typov kolagénov. Najrozšírenejším kolagénom v organizme je kolagén typu I. Molekuly kolagénu typu I sa reťazia a tvoria silné vlákna a zväzky vlákien, ktoré už môžu byť videné voľným okom. Tento typ kolagénu sa vyskytuje napr. v šľachách, vo väzivách, v kostiach, v škáre, v puzdrách orgánov ...

Odporúčané dávkovanie: Pre dospelých 1 kocku denne, pre deti pol kocky denne ráno na lačno minimálne 10 minút pred jedlom.

Colafit užívajte minimálne 2-3 mesiace aspoň 2x do roka. V prípade potreby môžete užívať trvalo.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Zloženie Colafit darčekové balenie

Colafit: čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I (atelokolagén) čistoty 99,9%. Neobsahuje žiadne iné prímesi a ťažké kovy. Je vhodný pre všetky skupiny obyvateľstva.

Forma Colafit darčekové balenie:

120+30 kociek

EAN Colafit darčekové balenie:

8594158135018
Upozornenie: Colafit darčekové balenie je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Poradňa a Fórum Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková

Otázka:
07.03.2019

dobrý den, ako je to s užívaním colafitu

Odpoveď:

Dobrý deň, Prípravok sa odporúča užívať v množstve 1 kocku, ráno nalačno, minimálne 10 minút pred jedlom. S pozdravom Mgr. Dominika Krajňáková

Otázka:
26.02.2019

Dobrý deň, colagen je vstrebateľný len pri dostatku vitamínu C. Obsahuje Colafit aj vit.C alebo treba zvýšiť užívanie aj C. Ďakujem.

Odpoveď:

Dobrý deň, Colafit neobsahuje vitamín C, pokiaľ nemáte balenie, v ktorom je vitamín C pribalený: https://www.pilulka24.sk/colafit-s-vitaminom-c-kocky-60-ks-tbl-60-ks-1x1-set. Prospešné je užívať popri Colafite aj vitamín C. S pozdravom Mgr. Dominika Krajňáková

Otázka:
29.01.2018

Dobrý deň, chodím do fitka už asi rok a pri cvičení mi praska v klboch, v laktoch, stehennom klbe, praska v kolenach, pomohlo by mi uzivať Colafit alebo nieco podobne? Ďakujem Veronika

Odpoveď:

Dobrý deň, užívanie kĺbovej výživy by Vám malo pomocť, je potrebné ju však užívať dlhodobo, aspoň 3 mesiace. Colafit je kvalitný prípravok, vhodný pre Vás. Je potrebné ho správne užívať, t.j. ráno nalačno, cca 10 minút pred jedlom. Ak by sa Vám stav nezlepšoval, práve naopak, odporučila by som Vám návštevu lekára, aby Vás podrobnejšie vyšetril a zistil príčinu praskania v kĺboch. S pozdravom Mgr. Dominika Krajňáková

Pridať recenziu

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Produkt je zaradený aj v kategóriách
Zobraziť ďalšie kategórie
shop roku 2016 finalista
Prihlásenie do newslettra