COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks

19 %

COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks

Šálka horúceho nápoja Coldrex Citrón vám pomôže znovu nájsť cestu k sústredeniu a umožní vám ľahšie dýchať.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v pondelok 25. 11. možnosti doručenia
7,99 € 9,89 €
Nákupom získate 7.99 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks

Tento horúci nápoj, ktorý bol navrhnutý na rýchlu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky, obsahuje známu látku proti bolesti paracetamol, a tiež dekongescens fenylefrín-hydrochlorid.

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v hrdle a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Fenylefrín-hydrochlorid prináša úľavu od upchatého nosa a dutín, umožňuje teda ľahšie dýchať.

Tento liek obsahuje aj vitamín C.

Vhodný pre dospelých a mladistvých od 15 rokov (s hmotnosťou nad 50 kg).

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrín-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescie alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte príbalovú informáciu.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky COLDREX, ktoré sú v kategóriách Akcie a zľavy, Voľnopredajné lieky a Zľavy. Produkt teraz kúpite so zľavou 19 %. COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 5660A.

EAN: 8590335011212
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 5660A
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Velikost balení: 14 ks
Věk: >15 rokov
Originálny názov: COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 1x14 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Zuzana B. 26. 9. 2017 11:16
Vždy rýchla a účinná pomoc
Peter M. 6. 3. 2017 17:33
Super, pomáha mi, keď som slabí a niečo na mňa ide.

Doplňujúce informácie

EAN: 8590335011212
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 5660A
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Velikost balení: 14 ks
Věk: >15 rokov
Originálny názov: COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 1x14 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia