COLDREX Horúci nápoj Citrón 14 ks

-8 %

COLDREX Horúci nápoj Citrón 14 ks - Príbalový leták

Už jedna šálka prináša zreteľnú úľavu od príznakov chrípky a nachladnutia. Najčastejšie príznaky chrípky a nachladnutia sú bolesť hlavy, krku, zvýšená teplota, horúčka, kašeľ, zapchatý nos, nádcha, bolesť kĺbov, únava a vyčerpanosť. Obsahuje vitamín C.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v pondelok 30. 11. možnosti doručenia
9,09 € 9,89 €
Cena za 1 ks: 0,65 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 9.09 kreditov
4.9
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča

COLDREX Horúci nápoj Citrón 14 ks

Tento horúci nápoj, ktorý bol navrhnutý na rýchlu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky, obsahuje známu látku proti bolesti paracetamol, a tiež dekongescens fenylefrín-hydrochlorid.

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v hrdle a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Fenylefrín-hydrochlorid prináša úľavu od upchatého nosa a dutín, umožňuje teda ľahšie dýchať.

Tento liek obsahuje aj vitamín C.

Vhodný pre dospelých a mladistvých od 15 rokov (s hmotnosťou nad 50 kg).

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrín-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescie alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte príbalovú informáciu.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky COLDREX, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Chrípka a nachladnutie. Produkt hodnotilo 17 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo. Produkt teraz kúpite so zľavou 8 %. COLDREX Horúci nápoj Citrón 14 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 5660A. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Chrípka a nachladnutie.

EAN: 8590335011212
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 5660A
Veľkosť balenia: 14 ks
Věk: >15 rokov
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 1x14 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
4.9
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 8590335011212
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 5660A
Veľkosť balenia: 14 ks
Věk: >15 rokov
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 1x14 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia