DELTA COLOSTRUM sirup JAHODA KIDS 1x125 ml

10 %

DELTA COLOSTRUM sirup JAHODA KIDS 1x125 ml

Doprava zadarmo

DELTA COLOSTRUM® je vysokokvalitné nemecké 100%-né kolostrum získavané výlučne z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Je vhodné už od veku 2 mesiacov a najmä pri akútnych stavoch, kde je potrebný okamžitý nástup účinku.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už 27. 5. možnosti doručenia
K vyzdvihnutiu v lekárni Pilulka už 27. 5.
22 € 24,42 €
Nákupom získate 22 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

DELTA COLOSTRUM sirup JAHODA KIDS 1x125 ml

Najpredávanejšie tekuté DELTA COLOSTRUM® teraz ako novinka s ešte prepracovanejším ochutením. DELTA COLOSTRUM® prináša novú verziu príchute Jahoda s pridávaním až po otvorení kolostra, ako jediné v Európe! Príchuť jednoducho nalejete do kolostra až po jeho otvorení, čo zaručuje jeho ešte väčšiu stabilitu a bioaktivitu.

V období zvýšenej chorobnosti u detí a dospelých je DELTA COLOSTRUM® vyhľadávané najmä kôli jeho čistote a bezpečnosti. Je testované na rezíduá antibiotík a mnoho ďalších testov, ktorým je podrobená každá dávka ho radí k najvyššie hodnoteným v Európe. DELTA COLOSTRUM® si vďaka šetrnému spracovaniu studenou sterilnou mikrofiltráciou, zachováva svoju bioaktivitu. Jeden z najdôležitejších faktorov je aj pôvod kolostra z nášho pásma – Strednej Európy. Kravy ktoré kolostrum produkujú reagujú totiž na naše prostredie, tvoria si protilátky na patogény, alergény nášho typu. Kolostrá dovážané z iných kontinentov preto pre Stredoeurópana nemajú zásadný význam.

DELTA COLOSTRUM® obsahuje mnoho cenných látok, ktoré sa tvoria len niekoľko hodín po narodení mláďaťa a majú pre jeho prežitie zásadný význam. Kolostrum nie je možné vyrobiť umelo, preto má
taký význam zachovanie jeho najvyššej prirodzenosti a bioaktivity. Vačšina kolostier na trhu je vyrábaná lacnými nešetrnými technológiami, ktoré jeho účinok pri spracovaní vysokými teplotami minimalizujú.

DELTA COLOSTRUM® KIDS neobsahuje chemické prísady a farbivá, cukor a umelé sladidlá. Spracovanie studenými technológiami INTENSIVE+ zaručuje jeho najvyššiu účinnosť.

Zloženie

Prírodné tekuté kravské kolostrum 100%. Obsahuje laktózu.

Odporúčané dávkovanie

1 polievková lyžica 1x denne nalačno (1 polievková lyžica = 8 ml). Deti do 3 rokov polovičnú dávku. V akútnych prípadoch 3 až 5 násobok bežnej dávky. Užívajte samostatne alebo zapite studeným nápojom. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie.

Použitie

Po otvorení pridajte celý obsah príchute do 125 ml fľaše kolostra a dobre zamiešajte.

Tyčinka s príchuťou je súčasťou balenia.

Upozornenie

Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 6.mesiaca. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Jahodovú príchuť neužívajte samostatne, len ako príchuť do kolostra! Skladujte v suchu pri teplote 8 - 25 °C. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 14 dní od otvorenia.

Výrobok je v zľave 10 %.

EAN: 4250437501090
Výrobca: DELTA MEDICAL
Režim výdaja: Doplnok stravy
Veľkosť: 0-200 ml
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti
Vek: od 6. mesiaca
Forma: Sirup
Na čo je: na podporu imunity
Originálny názov: DELTA COLOSTRUM sirup JAHODA KIDS 1x125 ml
5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Barbora F. 17. 5. 2019 15:10
V prvom rade asi najlepšia cena a v druhom rade som bola veľmi spokojná, aj dcérke to chutilo 😊
Klaudia Č. 5. 5. 2019 11:08
Velmi dobrý produkt pri zacinajucej chorobe alebo ako kúra na podporu imunity. Vdaka prichuti ho zvládnu prehltnúť aj male deti
Martina Č. 28. 2. 2019 08:10
S Colostrum sirupom som velmi spokojna.dcera znasa choroby ovela lepsie.pomaha a uz som si objednala dalsi.odporucam
Zuzana 21. 10. 2018 13:53
Toto Delta colostrum kids sa nám osvedčilo, stačí keď ho podám malému pri prvom náznaku choroby a zatiaľ chorobe odolal......

Doplňujúce informácie

EAN: 4250437501090
Výrobca: DELTA MEDICAL
Režim výdaja: Doplnok stravy
Veľkosť: 0-200 ml
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti
Vek: od 6. mesiaca
Forma: Sirup
Na čo je: na podporu imunity
Originálny názov: DELTA COLOSTRUM sirup JAHODA KIDS 1x125 ml