Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Váš výber
Cena
Prihlásenie do newslettra

Hipp

(9)

Spoločnosť Hipp je nadnárodným výrobcom dojčenskej výživy a kozmetických prípravkov. Pri celom svojom výrobnom procese prijíma zodpovednosť za ekologický dopad svojho pôsobenia. HIPP je najväčším spracovateľom BIO potravín (čítať ďalej)


<< < 1 > >>

Viac o detskej výžive značky HIPP

Nápoje značky HIPP sú kvalitné, 100% BIO šťavy. Mrkvová a ovocná šťava sa lisuje z čerstvo pozbieranej úrody. Zeleninové príkrmy neobsahujú žiadne umelé farbivá ani zahusťovadlá a vzhľadom na citlivý detský organizmus sa do nich nepridáva kuchynská soľ. Všetky plodiny, použité v potravinových výrobkoch HIPP, sa pestujú v súlade so smernicami pre ekologické poľnohospodárstvo – bez pesticídov a umelých hnojív. Vďaka tomu majú dostatok času na dozretie a získanie osobitej chuti tým najprirodzenejším spôsobom a sú bohaté na vitamín C. Nie je potrebné pridávať k nim cukor ani arómy a majú nízky obsah kyselín.

V sortimente potravinových výrobkov značky HIPP majú významné miesto destké kaše. BIO obilné kaše a obilné vločky sú bez pridaného cukru. Súčasťou BIO mliečnych kaší HIPP sú dôležité omega-3 mastné kyseliny, cenné vitamíny a minerály. Neodmysliteľnou súčasťou výrobkov HIPP HA COMBIONIC® je vláknina (galakto-oligosacharidy), omega-3 mastné kyseliny a prírodné kultúry mliečneho kvasenia.

Zdroj: www.hipp.sk

Poradňa Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková