Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Váš výber
Kategória
Cena
Prihlásenie do newslettra

Nestle

(31)

Nestlé beba je moderná dojčenská výživa, ktorá ako jediná na trhu obsahuje bifidobaktérie a OPTIPRO, bielkovinu najvyššej kvality v optimálnom množstve. V jej širkom sortimente nájdete niekoľko rád produktov, rozdelených podľa indidviduálnych potrieb detí. Rad dojčenských mliek BEBA PRO obsahuje živé probiotické baktérie Bifidus BL, podobné tým, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku i tráviacom trakte plne kojených detí. (čítať ďalej)

 

<< < 1 2 3 >>

Viac o spoločnosti Nestlé

Spoločnosť založil Henri Nestlé vo Švajčiarsku roku 1866. Nestlé trvá na dodržiavaní prísnych štandardov kvality zo strany dodávateľov surovín, materiálov, obalov a služieb. Nestlé zahŕňa všetky kľúčové suroviny do programu sledovateľnosti „späť na farmu“, aby bola zaručená istota, že suroviny boli získané pri rešpektovaní zásad sociálnej a ekologickej udržateľnosti.  

Sieť výskumu a vývoja firmy Nestlé v porovnaní s ostatnými potravinárskymi spoločnosťami je najväčšia. Po celom svete zahŕňa svoje výskumné, vývojové a technologické centrá. Nestlé posilňuje svoje výskumné a vývojové kapacity od počiatočnej fázy vývoja, až po partnerstvá s kľúčovými dodávateľmi v konečných fázach. Spoločnosť Nestlé vníma vedu v dvoch rovinách. Dôležitým bodom je vnímanie potrieb spotrebiteľov smerom k prioritám výskumu, nemenej významným je sledovanie výhod a služieb pre spotrebiteľov v závislosti od rozvoja vedy.

Z radu dojčenskej výživy sú významné dojčenské mlieka BEBA Pro. Predstavujú jedinečnú dojčenskú výživu s obsahom živých probiotických kultúr B, L, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Hypoalergénne dojčenské mlieka sú vhodné na prevenciu vzniku alergických reakcií. Taktiež medzi nimi nájdeme aj výrobky vhodné na zápchy, dojčenské koliky, hnačky, vracanie, poruchy trávenia, intoleranciu laktózy, celiakiu. Spektrum týchto dojčenských produktov zahŕňa aj kaše, výrobky vhodné pre nedonosené dojčatá, prípadne pre dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou.   

Zdroj: www.nestle.sk, www.nestle.com

 

Poradňa Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková