Kategória Detské taniere a misky

Deti potrebujú svoje vlastné riadu. Detský riad by malo byť odolné, vydržať nejaký pád na zem a zároveň by malo dieťa upútať a motivovať k samostatnému jedlu.
 

V kategórii menom Detské taniere a misky je k dispozícii 86 výrobkov, u 16 z nich dostanete dovoz zadarmo. Zákazníci hodnotia najlepšie rady Skip Hop, NUVITA a Tommee Tippee. Pokiaľ ste si nezvolili v tejto kategórii …

Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie produkty

Tégliky s víčkom na jedlo 3 ks Basic Stohovateľné kelímky Tommee Tippee s tesniacimi viečkami sú ideálne na cesty alebo na uskladnenie príkrmu v chladničke…
6,26 €
Miska s lyžičkou BFS 6505 MISKA S LYŽIČKOU MODRÁ BAYBY Miska s lyžičkou je perfektným výrobkom na kŕmenie Vášho dieťaťa. Gumová prísavka zabraňuje presúvaniu misky po stole.
4,59 €
Detská protišmyková miska Baby Mix modrá Detská protišmyková miska Baby Mix. Špeciálne protišmykové dno udržuje misku na svojom mieste. 
3,23 €
Misky 3 ks 6m+ Basic Misky Tommee Tippee pre pohodlné kŕmenie dieťaťa. Vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry.
5,34 €
MEDELA BabyCup - téglik na krmenie autoklávovateľný 1 ks Vyskúšaná a otestovaná pomôcka, ako bábätku poskytnúť kontrolovateľné množstvo mlieka, keď dojčenie nie je možné.
1,45 €
Dózičky na detské jedlo NUK 6 ks Dózičky na detské jedlo NUK 6 ks. Vhodné pre porcovanie a skladovanie čerstvo pripraveného jedla.
7,41 €
Zoo Jedálenský set - Ježko 6m+ Riad v štýle Skip Hop. Vyrobené pre detské ručičky. Veselé motívy ktoré možno kombinovať, podľa priania dieťatka.
15,59 €
Zoo Nádoba na sušienky - Včielka 12m+ Šikovný nápad na cesty. Nádoba má viečko, ktoré po otvorení drží, pred vysypaním obsahu ho chránia pružné lamely, ktoré…
10,99 €
9,86 €
Detská miska s prísavkou a s lyžičkou Akuku zelená Detská miska s prísavkou a s lyžičkou Akuku pre deti. Miska je perfektným výrobkom pre kŕmenie Vášho dieťaťa. Viečko,…
5,10 €
Miska s lyžičkou BFS 6504 MISKA S LYŽIČKOU FIALOVÁ BAYBY Miska s lyžičkou je perfektným výrobkom na kŕmenie Vášho dieťaťa. Gumová prísavka zabraňuje presúvaniu misky po stole.
4,59 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

85 produktov

Produkty