Kategória Dezinfekčné prostriedky

V kategórii menom ponúkame 49 výrobkov, u 8 z nich môžete mať dopravu až domov zadarmo. Užívatelia hodnotia najlepšie značky B. Braun, BODE a BETADINE. Najlepšie hodnoteným výrobkom je DESPREJ dezinfekčný prostriedok s rozprašovačom 500 ml.

Najpredávanejšie produkty

Manganistan draselný - Hypermangán 10g Zlúčenina mangánu, ktorá má silne okysličovaciu schopnosť. Rozpúšťa sa vo vode pričom vzniká silne fialový roztok.
1,58 €
DESPREJ dezinfekčný prostriedok s rozprašovačom 500 ml Alkoholový dezinfekčný prostriedok na rýchlu dezinfekciu malých plôch a predmetov postrekom. Neobsahuje aldehydy.
4,83 €
SEPTODERM spray dezinfekcia pokožky rozprašovač 200 ml Alkoholový dezinfekčný prípravok určený na hygienickú i chirurgickú dezinfekciu rúk. Neobsahuje farbivá ani parfum.
4,11 €
B.BRAUN Alkomed tampóny alkoholové, sterilné 100ks Alkoholový tampón určený na dezinfekciu pokožky. Vhodné pre zdravotnícke zariadenia ako dezinfekcia pre použitím ihly.…
3 €
BODE Sterillium prípravok na dezinfekciu rúk, 500 ml Klasický přípravek na dezinfekci rukou. Široké spektrum účinnosti proti obaleným virům. Chirurgická dezinfekce rukou za…
8,79 €
DR.HOJ HEXA HOJ SPREJ S TEA TREE OLEJOM aer der 115 ml Sprej s Tea Tree olejom určený na dezinfekciu pokožky, odevov, obuvi a pod.
4,29 €
3,81 €
Solutio acidi salicylici spirituosa 2 % sol der 100 g Liek čistí, dezinfikuje a vysušuje pokožku, pôsobí aj na ochlpených častiach tela. Podporuje hojenie a obnovenie…
3,12 €
Ajatin Profarma Tinktúra 25ml Prípravok je určený na dezinfekciu operačného poľa a bežných poranení povrchu pokožky u všetkých vekových kategórií.
2,40 €
B.BRAUN SOFTASEPT N SPRAY aer 250ml - dezinfekčný prostriedok je určený na priame použitie na dezinfekciu pokožky
6,64 €
CHIRODERM liq der 500 ml Kvapalný alkoholový prípravok na hygienickú a chirurgickú dezinfekciu rúk a na dezinfekciu pokožky pred…
6,58 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

49 produktov

Produkty