DiaChrom so sukralózou 80 tabliet

DiaChrom so sukralózou 80 tabliet

DiaChrom so sukralózou je nízkokalorické stolové sladidlo novej generácie na báze sukralózy obohatené chrómom. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov (min. 6 mikrogramov Cr/deň tj. 4 tablety DiaChromu so sukralózou).

Na sklade v piatok 10. 4. Môžete mať už vo štvrtok 16. 4. možnosti doručenia
2 €
Cena za 1 ks: 0.03 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 2 kredity

DiaChrom so sukralózou 80 tabliet

DiaChrom so sukralózou je nízkokalorické stolové sladidlo novej generácie na báze sukralózy (E 955) s obsahom chrómu, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov (min. 6 mikrogramov Cr/deň tj. 4 tabletky DiaChromu so sukralózou).

Sukralóza (E 955) je vyrobená z cukru, chutí ako cukor, ale nemá žiadnu kalorickú hodnotu. Je stabilná pri vysokých teplotách, a preto je vhodná nielen na sladenie nápojov, ale aj na pečenie a zaváranie bez akýchkoľvek obmedzení (je možné ju používať v kombinácii s práškom do pečiva alebo jedlou sódou).
DiaChrom so sukralózou obsahuje špeciálny biochemicky vysoko aktívny komplex (označovaný ako glukózotolerančný faktor, GTF), ktorého aktívnou zložkou je trojmocný chróm. Sladidlo má lahodnú chuť porovnateľnú s cukrom bez nepríjemných chutí.

Aktívne látky: obsah chrómu v 1 tablete: 1,5 mikrogramov (3,75 % denného referenčného príjmu chrómu). Maximálny príjem chrómu je 200 mikrogramov/deň tj. 133 tabliet DiaChromu so sukralózou. Obsah sladiacej složky v 1 tablete: 7 mg sukralózy (E 955), to zodpovedá svojou sladivosťou 4,4 g cukru (1 veľká kocka cukru). DiaChrom so sukralózou je určený pre všetky osoby, ktoré obmedzujú príjem cukru a chcú sladiť zdavo.

Energetická hodnota 1 tablety: 3,25 kJ/0,77 kcal, bielkoviny 5 mg, sacharidy (laktóza) 184 mg, tuky 0,2 mg.

Použitie

Sladidlo sa použije podľa chuti a potreby na osladenie kávy, čaju a ďalších nápojov. Na pečenie koláčov, buchiet, na prípravu krémov, pudingov. Je možné ho používať v kombinácii s práškom do pečiva alebo jedlou sódou. Na sladenie ovocia, šalátov, k zaváranie a pod. Vhodné pre chorých fenylketonúriou.

Obsah sladiacej zložky v tablete zodpovedá svojou sladivosťou 4,4 g cukru (1 veľká kocka cukru). V prípade sypkej formy je sladidlo 3x sladšie ako cukor. Denná referenčná hodnota príjmu (DRHP) chrómu je 40mcg (t.j. 27 tabliet).

Upozornenie

Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy (alergén). Deťom podávať iba po dohovore s lekárom. Uchovávať uzatvorené na suchom mieste.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky DiaChrom, ktoré sú v kategóriách Sladidlá, Nízkokalorické sladidlá a Čaje, potraviny.

EAN: 8594029930575
Značka: DiaChrom
Velikost balení: 80 ks
Forma: Tableta
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: DiaChrom so sukralózou tbl 1x80 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8594029930575
Značka: DiaChrom
Velikost balení: 80 ks
Forma: Tableta
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: DiaChrom so sukralózou tbl 1x80 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia