Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200ml

-18 %

Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200ml

Liek, ktorý sa používa na úľavu od suchého, dráždivého kašľa. Sirup obsahuje liečivo dextrometorfániumbromid, čo je antitusikum pomáhajúce utlmiť kašeľ. Liek je určený dospelým a deťom vo veku 12 rokov a starším.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v piatok 25. 9. možnosti doručenia
5,80 € 7,04 €
Cena za 10 ml: 0,29 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 5.8 kreditov
5.0
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200ml

  • Sirup proti suchému kašľu s broskyňovou príchuťou
  • Obsahuje 1,5 mg dextrometorfánu v 1 ml sirupu
  • Rýchlo a účinne utišuje suchý kašeľ pôsobením na centrum kašľa
  • Zvyšovaním prahu kašľa zmierňuje nutkanie na kašeľ
  • Určený dospelým a deťom od 12 rokov

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí a deti od 12 rokov: 10 ml sirupu 4x denne. Maximálna denná dávka je 40 ml sirupu.

Trvanie liečby: Ak sa do 3 – 5 dní pacient necíti lepšie, alebo sa cíti horšie, musí sa obrátiť na lekára. Maximálna dĺžka liečby bez lekárskeho odporúčania je 1 týždeň. Liečba nemá trvať dlhšie ako 2 – 3 týždne.

Spôsob použitia

Sirup sa pred použitím pretrepe a pomocou priloženej odmerky odoberie potrebné množstvo. Odmerané množstvo roztoku sa vypije nezávisle na jedle, vždy s trochou tekutiny. Pacientovi treba zaistiť dostatočný prísun tekutín.

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete užívať tento liek, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Dinarex, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Lieky na suchý kašeľ. Produkt je v súčasnosti v zľave 18 %. Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200ml je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 4031C.

EAN: 5290931015999
Značka: Dinarex
ŠÚKL kód: 4031C
Veľkosť balenia: 200 ml
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Sirup
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Suchý dráždivý kašeľ
Originálny názov: Dinarex 1 5 mg/ml sirup sir 1x200 ml
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
5.0
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200ml

  • Sirup proti suchému kašľu s broskyňovou príchuťou
  • Obsahuje 1,5 mg dextrometorfánu v 1 ml sirupu
  • Rýchlo a účinne utišuje suchý kašeľ pôsobením na centrum kašľa
  • Zvyšovaním prahu kašľa zmierňuje nutkanie na kašeľ
  • Určený dospelým a deťom od 12 rokov

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí a deti od 12 rokov: 10 ml sirupu 4x denne. Maximálna denná dávka je 40 ml sirupu.

Trvanie liečby: Ak sa do 3 – 5 dní pacient necíti lepšie, alebo sa cíti horšie, musí sa obrátiť na lekára. Maximálna dĺžka liečby bez lekárskeho odporúčania je 1 týždeň. Liečba nemá trvať dlhšie ako 2 – 3 týždne.

Spôsob použitia

Sirup sa pred použitím pretrepe a pomocou priloženej odmerky odoberie potrebné množstvo. Odmerané množstvo roztoku sa vypije nezávisle na jedle, vždy s trochou tekutiny. Pacientovi treba zaistiť dostatočný prísun tekutín.

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete užívať tento liek, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Dinarex, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Lieky na suchý kašeľ. Produkt je v súčasnosti v zľave 18 %. Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200ml je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 4031C.

EAN: 5290931015999
Značka: Dinarex
ŠÚKL kód: 4031C
Veľkosť balenia: 200 ml
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Sirup
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Suchý dráždivý kašeľ
Originálny názov: Dinarex 1 5 mg/ml sirup sir 1x200 ml
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 5290931015999
Značka: Dinarex
ŠÚKL kód: 4031C
Veľkosť balenia: 200 ml
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Sirup
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Suchý dráždivý kašeľ
Originálny názov: Dinarex 1 5 mg/ml sirup sir 1x200 ml
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia