DUREX Intense Orgasmic gél 1x10 ml

48 %

DUREX Intense Orgasmic gél 1x10 ml

Durex Intense Orgasmic gél so stimulantom DesirexTM slúži na zintenzívnenie orgazmov!

Skladom > 5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
K vyzdvihnutiu v lekárni Pilulka už zajtra
7.76 € 15 €
Nákupom získate 7.76 kreditov

DUREX Intense Orgasmic gél 1x10 ml

Pár kvapiek na klitoris počas predohry a špeciálne zloženie vyvolá hrejivý, chladivý alebo stimulujúci pocit, ktorý zvýši citlivosť jej intímnych partií. Podčiarknite jej veľkú chvíľu a obaja si môžete zintenzívniť sexuálnu skúsenosť!

Nie je to lubrikant, je to stimulačný gél, takže stačia len 2 – 3 kvapky (približne 20 intenzívnych zážitkov v jednej fľaštičke). No každý je iný, takže vám možno budú stačiť 2 kvapky, alebo bude naopak treba viac. Doprajte si čas a vyskúšajte, ako vám telo reaguje na gél Durex Intense Orgasmic a ako ho maximálne využiť.

Pokyny: Odskrutkujte vrchnák, o štvrtinu otočte hlavičku a otočte a niekoľkokrát stlačte pumpičku. Pri prvom použití bude na uvoľnenie produktu možno treba až 10 stlačení. Pri jeho ďalšom použití nakvapkáte správne množstvo rýchlejšie. Jemne ho vmasírujte do klitorisu a intímnych oblastí.

Upozornenia: Používajte podľa pokynov. Vyhnite sa kontaktu s očami, porušenou pokožkou alebo ranami. V prípade podráždenia produkt prestaňte používať. Ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Ak vy alebo partnerka dojčí alebo je tehotná, vyhľadajte lekársku pomoc. Hoci je konzumácia produktu bezpečná, nie je to potravina. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vhodný na použitie s latexom. Produkt môže vyvolať pocit tepla, chladu alebo brnenia. Bez parfumov a parabénov. Použite do 6 mesiacov od otvorenia.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky durex, ktoré nájdete v kategóriách Intímna starostlivosť, Kozmetika a drogéria a Intímne prípravky. Produkt je teraz v zľave 48 %.

EAN: 5997321771632
Značka: durex
Výrobca: Reckitt Benckiser
Forma: Gél
Pre: Pre ženy

Doplňujúce informácie

EAN: 5997321771632
Značka: durex
Výrobca: Reckitt Benckiser
Forma: Gél
Pre: Pre ženy