Energy Renovet 30 ml

-12 %

Energy Renovet 30 ml

Bioinformačný prípravok, ktorý pomáha zabezpečiť správnu funkciu vylučovacích orgánov pri metabolizme vody a minerálnych látok.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už v utorok 31. 3. možnosti doručenia
15,38 € 17,40 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 15.38 kreditov

Energy Renovet 30 ml

 • Optimalizuje metabolizmus minerálnych látok a vody 
 • Zvyšuje výkonnosť vylučovacieho systému, najmä obličiek
 • Výrazne pomáha pri postihnutí kĺbov (artritída, artróza) 
 • Je vhodný na vlhké ekzémy 

Je vhodný pre každý druh zvieraťa.  

Ako funguje Renovet?

Renovet nájde uplatnenie u všetkých starnúcich zvierat, kde sa znižuje výkonnosť vylučovacieho systému, najmä obličiek. Optimalizuje metabolizmus minerálnych látok a metabolizmus vody. Môžeme použiť pri šedivení srsti, strate jej lesku a zvýšenej lámavosti. Výrazne pomáha pri postihnutí kĺbov, či už pri ich zápale (artritída) alebo degenerácii (artróza). U starých zvierat zvyšuje chuť do života. Tu sa môžeme stretnúť s rizikom reverznej (odliečovacej) reakcie. Preto je vhodné aspoň prvý týždeň začať podávať Renovet v najnižšej odporúčanej dávke 1x denne. 

 • Renovet veľmi dobre stimuluje funkcie lymfatického systému, harmonizuje funkciu lymfatických uzlín
 • Tlmí zápal, má antibakteriálne účinky
 • Dá sa využiť ako sprievodný prostriedok pri liečení bakteriálnych infekcií, najmä angíny
 • Svoje opodstatnenie má pri opakovaných zápaloch vonkajšieho zvukovodu (otitídach)
 •  Je vhodný na vlhké ekzémy, keď srsť môže vyzerať ako zlepená
 • Renovet upravuje metabolizmus solí a vody, má schopnosť rozpúšťať močové aj žlčové kamene

Pri obličkových alebo močových problémoch je vhodné pre prípravok "pripraviť terén" pomocou Regavetu. S výnimkou infekcií močového systému predchádza ochoreniu týchto partií tela vždy postihnutie pečene. Preto je vhodná kombinácia s prípravkom Regavet, prirodzeným sprievodcom Renovetu. Pre ošetrované zviera je to veľmi šetrné. Skráti sa tým čas potrebný na úplnú regeneráciu. V žiadnom prípade sa Renovet a Regavet nesmú podávať súčasne! Vždy treba medzi nimi urobiť minimálne týždennú prestávku. 

Zviera, ktoré vyžaduje regeneráciu pomocou Renovetu, máva problémy s pohybom. Chôdza býva strnulá a zjavné je nahrbenie na prechode hrudnej a bedrovej chrbtice. Krívanie nie je výnimkou. Časté býva aj predčasné šedivenie srsti okolo tlamy a niekedy v postihnutej oblasti obličiek, kde môže byť viditeľné aj zježenie srsti. Vo zvýšenej miere sa prejavuje strach, zvieratá sa boja.  

Zloženie

Bylinný extrakt 82,6 % (Verbena ofcinalis, Calluna vulgaris, Solidago virgaurea, Artemisia dracunculus, Erigeron canadensis, Ribes nigrum, Arctium lappa, Bidens tripartita, Polygonum aviculare, Sambucus nigra, Tropaeolum majus, Epilobium parviorum, Filipendula ulmaria, Geranium robertianum, Ononis spinosa), sorbitol – zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza – zahusťovadlo, voda, xanthan – zahusťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, zmes silíc 0,12 %, bioinformácie pre Renovet.

Odporúčané dávkovanie

 • Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne
 • ZZvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapka 2x denne na každých započatých 10 kg hmotnosti
 • vieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denne

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Nie je vhodný pre gravidné samice! Nepodávajte zvieratám s ochorením obličiek a zvieratám v zlom zdravotnom stave (kde môže hroziť poškodenie obličiek). Nepodávajte súčasne s REGAVETOM, alebo minimalnej týždennej prestávky od ich použitia! Po troch týždňoch užívania nasleduje minimálne jeden týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zaistite dostatočný príjem vody. Pred použitím pretrepať.

Skladovanie

Doporučujeme spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. Výrobok skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25°C  a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na spodnej strane škatuľky a na etikete.

Obsah: 30 ml.

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy ISO 9001:2008. 

Pozrite tiež ostatné produkty značky Energy, ktoré sú v kategóriách Veterina a Veterinárne doplnky stravy. Výrobok je v zľave 12 %.

EAN: 8594069936131
Značka: Energy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kvapky
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: Energy Renovet 30 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8594069936131
Značka: Energy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kvapky
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: Energy Renovet 30 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia