ETANI PURE HA - čistá kyselina hyalurónová koncentrát 1x30 ml

ETANI PURE HA - čistá kyselina hyalurónová koncentrát 1x30 ml

ETANI – čistá prírodná kyselina hyalurónová je vysoko koncentrované sérum, ktoré neobsahuje žiadne živočíšne prímesi. Kyselina hyaluronová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava. Vďaka tomu je jej použitie maximálne bezpečné.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

ETANI PURE HA - čistá kyselina hyalurónová koncentrát 1x30 ml

Aplikácia čistej kyseliny hyalurnóvej je veľmi účinná a obľúbená metóda korekcie hlbších vrások ako sú nosovoústne ryhy, vrásky na čele, vrásky nad hornou perou, vrásky v kútikoch úst, vrásky dekoltu a podobne.

Vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami a zároveň pôsobí ako ich mazivo. Časom sa z pokožky postupne stráca. V kozmetike sa využíva ako aktívna zložka s výrazným účinkom na obnovu a hydratáciu pleti. Veľmi ľahko preniká do pokožky, kde zvyšuje hydratáciu a pružnosť tkanív. Posilňuje mechanizmy regenerácie a prirodzenej ochrany pleti.

Výhody:

 • Jednoduché a rýchle vstrebávanie do pokožky 
 • Redukcia jemných vrások  
 • Vyvážená hydratácia pokožky 
 • Posilňuje pružnosť tkanív 
 • Posilňuje mechanizmy regenerácie a prirodzenej ochrany pleti

Kyselina hyalurónová v kozmetike

 • Tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a nachádza sa vo veľkom množstve v koži, viaže na seba vodu, bráni prestupu vírusov a baktérií, bojuje s voľnými radikálmi a pomáha k  hojeniu rán bez jaziev.
 • Kyselina hyalurónová sa používa na liečbu popálenín, kožných vredov, ale aj pri operácií šedého zákalu a osteoartrózy.  Významné využitie kyseliny hyaluronovej je v plastickej chirurgii (výplň vrások, vtiahnutie jaziev, zväčšenie prsníkov, zväčšenie pier atď.)
 • Kyselinu hyalurónovú obsahuje hneď niekoľko výrobkov kozmetickej značky ETANI, ktorá vám nedovolí zostarnúť.
 • Pre lepšie vstrebanie Kyseliny hyalurónovej do pleti použite Derma Valček (Derma Roller). Naneste koncentrát na vyčistenú a vysušenú pleť a prechádzajte valčekom 10x na obe strany pre lepšie vstrebanie koncentrátu kyseliny hyalurónovej do pleti. Inštruktážne video nájdete nižšie. Vrásky, ktoré ošetríte kyselinou hyalurónovou, sa viditeľne zjemnia a po dlhšom používaní zmiznú

Návod na použitie:  

 • Používajte dva krát denne. Najlepšie ráno a večer.
 • Pri domácom ošetrení si naneste na dokonale odlíčenú, vyčistenú pleť malé množstvo koncentrátu.  Nevynechajte ani krk a dekolt. Pleť je po ošetrení koncentrátom jemná, vláčna, nemá mastný efekt ani vzhľad ako v prípade krému. Vďaka tejto vlastnosti ide o ideálny produkt aj pre mastnejší typ pleti, ktoré si taktiež vyžadujú hydratáciu a starostlivosť. 
 • Aplikácia na pokožku tváre, dekoltu, okolia očí: naneste gél na čistú a vysušenú pokožku. Jemne, končekmi prstov vmasírujte do pleti. Zamerajte sa pri tom na problémové partie. Nechajte pôsobiť 10 minút. Následne odporúčame naniesť na pleť kolagénový krém proti vráskam ETANI, alebo Kolagénové sérum ETANI. Pre zvýšenie účinku kyseliny hyalurónovej  až o 3000%, odporúčame použiť pre aplikáciu Derma-Valček. Balenie vystačí približne na jeden mesiac.                                                                                                                        

Obsah: Praktické balenie s pumpičkou funguje na báze podtlaku, takže denne viditeľne kontrolujete obsah. 30ml

Koncentrácia účinej látky (Hyaluronan Sodný - Kyselina Hyalurónová): 63%

EAN: 8588004160170
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Roztok
Originálny názov: ETANI PURE HA - čistá kyselina hyalurónová koncentrát 1x30 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8588004160170
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Roztok
Originálny názov: ETANI PURE HA - čistá kyselina hyalurónová koncentrát 1x30 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia