Eveline Revelash Koncentrované sérum k stimulácii rastu očných rias 3ml

Eveline Revelash Koncentrované sérum k stimulácii rastu očných rias 3ml

Koncentrované sérum k stimulácii rastu očných rias. Sérum je odporúčané osobám s problémom riedkych, vypadávajúcich očných rias k zosilneniu odolnosti, spomalenie procesu vypadávania a radikálneho zvýšenia hrúbky rias. Je vhodný aj pre nositeľov kontaktných šošoviek, pri používaní henny alebo umelých rias.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už v pondelok 13. 4. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
14,57 €
Cena za 10 ml: 48.57 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 14.57 kreditov
3.7
5
4
3
2
1
3.7
5
4
3
2
1

Eveline Revelash Koncentrované sérum k stimulácii rastu očných rias 3ml

Sérum je obohatené nasledujúcimi látkami:

  • Lash Infinity System TM + Bimatoprost ktorý je v súčasnej dobe považovaný za jednu najúčinnejších látok podporujúcich rast očných rias a podporuje fázu aktívneho rastu rias
  • Biotynol Tripeptyd intenzívne spevňuje vlákna a korienky očných rias, zvyšuje syntézu keratinocytov a tým účinne ošetruje riasy tak, aby boli pevné a hebké
  • Extrakt z Marhaníku granátového hlboko zvlhčuje, vyživuje a obnovuje očné riasy, pričom zlepšuje a chráni ich farbu

Aplikácia

Pomocou aplikátora naneste sérum na horné očné viečko jedným ťahom pozdĺž línie rastu očných rias podobne ako bežné očné linky. Aplikujte raz denne na čistú a suchú pokožku, najlepšie večer po odstránení make-upu. Nenanášajte dovnútra oka, ani na spodné očné viečko. Jemne odstráňte prebytočné množstvo séra mimo oblasti aplikácie. Akonáhle dosiahnete požadovaného účinku, aplikujte sérum 2-3x týždenne, aby bol účinok séra zachovaný.

Prvé výsledky by mali byť viditeľné za 4-8 týždňov. Najvýraznejší efekt sa dosahuje po 4-5 mesiacoch používania. Balenie vystačí na 4-5 mesiacov používania.

Pôsobenie a bezpečnosť produktu: Sú potvrdené testami na 26 osobách pod dohľadom oftalmológa.

Varovanie

Zabráňte kontaktu výrobku s očami, najmä dbajte na to, aby ste sa aplikátorom nedotkli očnej buľvy. V prípade dotyku s očami, vypláchnite dôkladne vlažnou vodou. Pokiaľ došlo po prvej aplikácii k podráždeniu, znížte frekvenciu aplikácie, kým podráždenie nezmizne. Ak aj napriek tomu podráždenie nezmizne, mali by ste produkt prestať používať a obrátiť sa na svojho lekára. Prípravok uchovávajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Z dôvodu chýbajúcich klinických testov sa používania séra neodporúča: tehotným ženám, dojčiacim ženám, osobám, ktoré podstupujú chemoterapiu a osobám mladším ako 18 rokov. Osoby s očnými chorobami smie sérum používať len pod dohľadom lekára.

Možné vedľajšie účinky

V prvotnej fáze aplikácie môže produkt spôsobovať miestnej začervenanie kože, svrbenie, štípanie alebo pocit pálenia. Po prvom použití by tieto príznaky mali zmiznúť. Závažnejšie vedľajšie účinky môžu zahŕňať trvalú zmenu farby dúhovky, zvýšenú viditeľnosť kapilár v očnej buľve, hnedé sfarbenie okolo mihalnicové linky. Vo väčšine prípadov nie je zmena farby trvalá a po prerušení používania produktu obsahujúceho Bimatoprost, zmizne.

Oftalmologicky a dermatologicky testované.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Eveline Cosmetics, ktoré sú v kategóriách Kozmetika, Starostlivosť o pleť a Líčenie.

EAN: 5901761963250
Značka: Eveline Cosmetics
Velikost balení: 3 ml
Forma: Sérum
Pre: Pre ženy
Originálny názov: Eveline Revelash - Koncentrované sérum ke stimulaci růstu očních řas 3 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

3.7
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Renáta D. 28. 2. 2020 14:27
oči nedráždi, výsledok nesplnil úplne moje očakávania
Monika H. 1. 1. 2020 12:33
zatial priskoro hodnotiť, užívam to krátko
Denisa R. 19. 12. 2019 22:33
Výborne
EAN: 5901761963250
Značka: Eveline Cosmetics
Velikost balení: 3 ml
Forma: Sérum
Pre: Pre ženy
Originálny názov: Eveline Revelash - Koncentrované sérum ke stimulaci růstu očních řas 3 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia