×
Pilulka24.sk online lekáreň
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnite si

EXADIPIN 60 cps

10 %

EXADIPIN 60 cps

Doprava zadarmo

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely (bilančné diéty) pre diétny režim pri nadváhe a obezite.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
K vyzdvihnutiu v lekárni Pilulka už zajtra
20,99 € 23,45 €
Nákupom získate 20.99 kreditov
4.0
5
4
3
2
1

EXADIPIN 60 cps

  • Exadipin® - dietetická potravina pre osobitné medicínske účely (bilančné diéty) pre dietny režim pri nadváhe a obezite a pri diabete 2.typu.
  • Exadipin® v kapsuliach obsahuje prírodné extrakty rastliny Salacia reticulata, ktorá je známa svojimi antidiabetickými vlastnosťami a priaznivým pôsobením pri znižovaní nadváhy a obezity. Účinky rastliny Salacia reticulata sú overené tisícročnou tradíciou indickej prírodnej medicíny (Ájurvéda) a jej pozitívne pôsobenie pri znižovaní nadváhy a obezity, a pri stabilizácií rozkolísanej hladiny krvného cukru už aj dnes dokazujú viaceré vedecké štúdie. Komplex účinnych látok plne zodpovedá potrebám ľudí s nadváhou a obezitou ako aj pacientov s diabetom 2.typu. Účinné zložky prípravku pôsobia v tenkom čreve ako prírodné inhibítory alfa-glukozidázy, ktoré spomaľujú rozklad vyšších sacharidov (polysacharidy, oligosacharidy) na glukózu, čím znižujú a stabilizujú rozkolísanú hladinu krvnej glukózy po jedle. Zároveň minimalizujú prebytky krvného cukru a zabraňujú jeho premene na tukové rezervy. Dlhodobé užívanie napomáha k postupnej redukcii telesnej hmotnosti.
  • Exadipin® v kapsuliach je určený pre ľudí, ktorí potrebujú alebo si chcú udržať nízku a stabilnú hladinu glukózy v krvi. Jeho špecifické zloženie a účinky ho predurčujú ako účinnú prírodnú pomoc pre všetkých, ktorí túžia zdravo a bez hladovania zredukovať svoju hmotnosť. Je tiež vhodným doplnkom k výžive diabetikov 2.typu na udržanie nízkej glykémie po jedle a všeobecne pre ľudí s poruchami metabolizmu cukrov a tukov.
  • Exadipin® je vhodný pre ženy aj pre mužov v každom veku. Až do súčasnej doby neboli zistené žiadne vedľajšie účinky, ktoré by mali negatívny vplyv na zdravotný stav užívateľov. U diabetikov nehrozí riziko hypoglykémie. Je vhodný aj pre ľudí s vysokým krvným tlakom a zvýšenými hodnotami cholesterolu a triglyceridov v krvi.
  • Exadipin® v kapsuliach je špičkový a kvalitný produkt od Dr.Auera® s medzinárodne registrovanou ochrannou značkou.

Výrobok je v súčasnosti v zľave 10 %.

EAN: 9120008080260
Výrobca: AAPO-SPA naturliche Heilmittel GmbH
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Forma: Kapsule
Na čo je: na chudnutie
Vlastnosti: Na dobrú noc
Originálny názov: EXADIPIN cps 1x60 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
4.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Radomír t. 14. 6. 2018 14:44
Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či môžem tento liek užívať ak si pycham inzulínu. Ďakujem EXADIPIN
Stefan 30. 9. 2016 09:21
mam ovela mensiu chut do jedla ale mam viac energie stale nieco robim, hýbem sa mam chut cvicit, chudnutie je vsak pomalsie, ale prekvapilo ma to nechutenstvo na vselijake "bocne" jedla, tak zatial cakam za dva týždne uzivania mam dolu tri a pol kila.urcite odporucam tým ktorý nechcu chudnut rýchlo, a tým ktorý nevedia bojovat sami s maskrtenim,v tom vam urcite pomozu, nie je skoro vobec citit hlad.

Doplňujúce informácie

EAN: 9120008080260
Výrobca: AAPO-SPA naturliche Heilmittel GmbH
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Forma: Kapsule
Na čo je: na chudnutie
Vlastnosti: Na dobrú noc
Originálny názov: EXADIPIN cps 1x60 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia