Exum Mass XXL - Vanilla 4500g

Exum Mass XXL - Vanilla 4500g

Výživový doplnok na báze proteínov a s komplexom sacharidov. Rozpustný prášok na prípravu nápoja. Obsahuje Palatinose® a Aminogen®, Crea-trona ® – na dobitie svalovej akcelerácie, PRO-TREX®: matrica amínokyselín na rýchly nárast svalovej hmoty.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Exum Mass XXL - Vanilla 4500g

EXUM MASS XXL je najnovší produkt na budovanie svalovej hmoty, vyvinutý pre každého kulturistu a športovca na dosiahnutie rýchleho nárastu svalov bez nárastu tuku. Tento produkt ma 5 kľúčových zložiek, ktoré pomáhajú získať svalovú hmotu vo veľmi krátkom čase.

EXUM MASS XXL obsahuje patentovanú zmes z veľkých molekúl s dlhými reťazcami a rozvetnenými maltodextrínmi kombinovanú so zložkou Palatinose, 70 g proteínovej zmesi z proteínu najvyššej kvality s neuveriteľnou dávkou 14,33 g BCAA v kombinácii so zložkou aminogen pre okamžitú absopciu. Kvalita zloženia tohto svalového gainera je tiež v obsahu HMB a zložke Crea-Trona (dvojité pufrovanie kreatínu ). Naštartuj nárast svojich svalov s EXUM MASS XXL už teraz.

S Exum MASS XXL HARDCORE ® sme si stanovili rekord. Na veľkosti záleží! Kulturisti a silový cvičitelia vždy hľadajú výživové doplnky, ktoré im pomôže získať hmotnosť rýchlo. Či už ste uviazli v raste alebo mate len krátky čas na nabratie žiaducej hmotnosti, máte teraz Exum MASS XXL ® na vašej strane a on Vám pomôže prelomiť všetky frustrujúce zátarasy.

Tento produkt je najsilnejší massbuilder, ktorý zhmotňuje dramatický nárast svalovej hmoty v rýchlom tempe.

Tento skvelý doplnok, zabezpečuje spôsob nabaľovanie len najkvalitatívnejších výberových zložiek, ktorý zmení spôsob akým kulturisti a ostatný športovci doteraz naberali svaly!

Zloženie: maltodextrín, izomaltulóza* (Palatinose®), srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, srvátkový proteínový izolát, albumín, FOS Actilight®), CLA – prášok, glycín, beta- alanín, HMB – hydroxy metyl butyrat monohydrát, kreatín monohydrát (Crea-trona ® ), príchuť: čokoláda, srvátkový proteínový hydrolyzát, vitamín B12 (kyanokobalamín), leucín, izoleucín, valín, oxid horečnatý (Aminogen®), vitamín B1 (tiamín), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), citran zinočnatý.* izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.PRO –TREX® (matrica amínokyselín na rýchly rast svalovej hmoty):

Použitie: 3 krát denne 1 porciu. Jedna porcia sa pripraví zmiešaním 3 odmeriek s 300 ml vody. 

BCAA/deň: 14,3 g kcal/deň: 1500 

Upozornenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, osoby s chorobami obličiek a pre deti do 12 rokov. 

EAN: 5413767000711
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: Exum Mass XXL - Vanilla 4500g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5413767000711
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: Exum Mass XXL - Vanilla 4500g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia