Exum Mass XXL - Vanilla 4500g

Exum Mass XXL - Vanilla 4500g

Výživový doplnok na báze proteínov a s komplexom sacharidov. Rozpustný prášok na prípravu nápoja. Obsahuje Palatinose® a Aminogen®, Crea-trona ® – na dobitie svalovej akcelerácie, PRO-TREX®: matrica amínokyselín na rýchly nárast svalovej hmoty.

Tento produkt už bohužiaľ nie je dostupný
Doručíme vám tovar do Vianoc? Zistite viac informácií

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Exum Mass XXL - Vanilla 4500g

EXUM MASS XXL je najnovší produkt na budovanie svalovej hmoty, vyvinutý pre každého kulturistu a športovca na dosiahnutie rýchleho nárastu svalov bez nárastu tuku. Tento produkt ma 5 kľúčových zložiek, ktoré pomáhajú získať svalovú hmotu vo veľmi krátkom čase.

EXUM MASS XXL obsahuje patentovanú zmes z veľkých molekúl s dlhými reťazcami a rozvetnenými maltodextrínmi kombinovanú so zložkou Palatinose, 70 g proteínovej zmesi z proteínu najvyššej kvality s neuveriteľnou dávkou 14,33 g BCAA v kombinácii so zložkou aminogen pre okamžitú absopciu. Kvalita zloženia tohto svalového gainera je tiež v obsahu HMB a zložke Crea-Trona (dvojité pufrovanie kreatínu ). Naštartuj nárast svojich svalov s EXUM MASS XXL už teraz.

S Exum MASS XXL HARDCORE ® sme si stanovili rekord. Na veľkosti záleží! Kulturisti a silový cvičitelia vždy hľadajú výživové doplnky, ktoré im pomôže získať hmotnosť rýchlo. Či už ste uviazli v raste alebo mate len krátky čas na nabratie žiaducej hmotnosti, máte teraz Exum MASS XXL ® na vašej strane a on Vám pomôže prelomiť všetky frustrujúce zátarasy.

Tento produkt je najsilnejší massbuilder, ktorý zhmotňuje dramatický nárast svalovej hmoty v rýchlom tempe.

Tento skvelý doplnok, zabezpečuje spôsob nabaľovanie len najkvalitatívnejších výberových zložiek, ktorý zmení spôsob akým kulturisti a ostatný športovci doteraz naberali svaly!

Zloženie: maltodextrín, izomaltulóza* (Palatinose®), srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, srvátkový proteínový izolát, albumín, FOS Actilight®), CLA – prášok, glycín, beta- alanín, HMB – hydroxy metyl butyrat monohydrát, kreatín monohydrát (Crea-trona ® ), príchuť: čokoláda, srvátkový proteínový hydrolyzát, vitamín B12 (kyanokobalamín), leucín, izoleucín, valín, oxid horečnatý (Aminogen®), vitamín B1 (tiamín), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), citran zinočnatý.* izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.PRO –TREX® (matrica amínokyselín na rýchly rast svalovej hmoty):

Použitie: 3 krát denne 1 porciu. Jedna porcia sa pripraví zmiešaním 3 odmeriek s 300 ml vody. 

BCAA/deň: 14,3 g kcal/deň: 1500 

Upozornenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, osoby s chorobami obličiek a pre deti do 12 rokov. 

EAN: 5413767000711
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok
Originálny názov: Exum Mass XXL - Vanilla 4500g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Doplňujúce informácie

EAN: 5413767000711
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok
Originálny názov: Exum Mass XXL - Vanilla 4500g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia