Flaem Olly Parný zvlhčovač

-10 %

Flaem Olly Parný zvlhčovač

Doprava zadarmo

Zvlhčovač produkuje vlhký a teplý vzduch, čím znižuje riziko závažných civilizačných chorôb ako je astma alebo alergia. Použitie zvlhčovača vzduchu sa odporúča najmä počas vykurovacieho obdobia, keď vdychujeme vzduch, ktorý je suchý, plný prachu a choroboplodných zárodkov.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už v utorok 14. 4. možnosti doručenia
47,03 € 52,26 €
Cena za 1 ks: 47.03 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 47.03 kreditov

Flaem Olly Parný zvlhčovač

Zvlhčovač od talianskej spoločnosti Flaem má na rozdiel od iných zvlhčovačov výnimočne veľkú nádrž na vodu s objemom približne 4,5 l, čo dáva zvlhčovaču možnosť pracovať až 14 hodín. Nádoba má široký prívod, takže sa rýchlo a ľahko plní vodou.

Použitie

Jednoducho sa čistí. Niektoré zvlhčovače môžu spôsobiť popáleniny. Zvlhčovač Olly je vybavený špeciálnym systémom chladenia parou, ktorý znižuje riziko obarenia horúcou parou. V tomto zvlhčovači je sterilná para vypúšťaná do prostredia pri teplote asi 50 stupňov. Je však potrebné venovať pozornosť bezpečnosti najmladších. Vďaka regulátoru môžeme individuálne regulovať prúd pary - od malého prúdu k oveľa väčšiemu prietoku. Zvlhčovač má systém na ochranu proti poškodeniu vrátane ochrany pred spálením zvlhčovača. Ak je nádrž na vodu prázdna, na vonkajšom kryte sa rozsvieti špeciálna kontrolka, ktorá signalizuje, že nádrž je prázdna. Napriek tomu, že zvlhčovač má veľkú nádrž na vodu, je ľahký.

Upozornenie

Zvlhčovač neslúži ako inhalátor. Prístroj môžeme používať aj s pridaním éterických olejov. Oleje obohacujú a osviežujú náš interiér zaujímavou vôňou, ale môžu sa použiť aj pri terapiách horných dýchacích ciest, napríklad pri prechladnutí.

Technické údaje

Rozmery: 27 x 29 x 22 cm. Hmotnosť zariadenia:1,3 kg (bez vody). Objem nádrže: 4,5 litra. Pracovný čas na jednej nádrži až 14 hodín.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Flaem, ktoré sú v kategóriách Matka a dieťa, Starostlivosť o dieťa a Zvlhčovače vzduchu. Produkt je v zľave 10 %.

EAN: 8018294012434
Značka: Flaem
Velikost balení: 1 ks
Časť tela: Dýchacie cesty
Originálny názov: FLAEM OLLY Parný zvlhčovač
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8018294012434
Značka: Flaem
Velikost balení: 1 ks
Časť tela: Dýchacie cesty
Originálny názov: FLAEM OLLY Parný zvlhčovač
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia