Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Foresto obojok pre psy nad 8 kg 70 cm

Foresto obojok pre psy nad 8 kg 70 cm


Antiparazitárny obojok s repelentným účinkom (4,5 g + 2,03 g) pre psy nad 8 kg.

Máte otázku? Poradíme Vám > FórumNa sklade (ihneď k odberu)
Doprava Slovensko ZADARMO nad 9,90 €

Naša cena (s DPH):
24,64 €
Bežná cena: 30,00 €
Ušetríte 5,36 €
ks

Výrobca: KVP Pharma- und Veterinär- Produkte GmbH

Popis Foresto obojok pre psy nad 8 kg 70 cm

Liečba a prevencia pred napadnutím blchami (Ctenocephalides felis) 7 až 8 mesiacov. Účinnosť proti blchám začína hneď po nasadení obojku. Chráni blízke okolie zvieraťa pred vývojom lariev bĺch počas 10 týždňov. Foresto môže byť použitý ako súčasť terapie alergickej dermatitídy spôsobenej blchami (FAD).

Liek má perzistentný akaricídny (smrtiaci) účinok (Ixodes ricinus, Rhipicephalus turanicus) a repelentný (bráni cicaniu) účinok na kliešte (Ixodes ricinus) počas 8 mesiacov. Účinkuje proti larvám, nymfám a dospelým kliešťom. Kliešte, ktoré sa nachádzajú na mačke pred aplikáciou, nemusia byť usmrtené do 48 hodín po nasadení obojku a môžu ostať prichytené a viditeľné. Preto sa pri nasadení obojku odporúča odstrániť už prítomné kliešte na mačke. Obojok začne chrániť pred napadnutím novými kliešťami do dvoch dní po nasadení.

Pokiaľ je to možné, obojok by sa mal nasadiť pred začiatkom sezóny kliešťov alebo bĺch.

EAN Foresto obojok pre psy nad 8 kg 70 cm:

4007221037880

Poradňa a Fórum Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková

Otázka:
18.03.2019

Dobrý deň, ja by som mala otázku k antiparazitnému obojku Foresto od firmy Bayer pre psov nad 8 kg. Na Vašej internetovej stránke https://www.pilulka24.sk/foresto-obojok-pre-psy-nad-8-kg-70-cm?utm_source=heureka&utm_medium=cpc&utm_campaign=heureka_foresto-obojok-pre-psy-nad-8-kg-70-cm je tento produkt ponúkaný v prevažne modrom obale s bledým psom a na heureka.sk je v prevažne bielom obale s hnedým psom. Popis je rovnaký. Preto ma zaujímalo, či by ste mi vedeli povedať, aký je medzi týmito dvomi variantami rozdiel. Ďakujem.

Odpoveď:

Dobrý deň, od tejto firmy existujú len 2 typy obojkov. Pre psov a mačky do 8 kíl a pre psov od 8 kíl. Oba obojky sú sivej farby. Vonkajší obal sa v posledných mesiacoch menil. S pozdravom Mgr. Dominika Krajňáková

Pridať recenziu

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Produkt je zaradený aj v kategóriách
shop roku 2016 finalista
Prihlásenie do newslettra