GymBeam ReHydrate lemon lime 1000ml

GymBeam ReHydrate lemon lime 1000ml

Športový hypotonický nápoj plný vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktorý vás nabije energiou a výborne hydratuje. Podporuje regeneráciu po intenzívnom tréningu. Pre športovcov všetkého druhu.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už v pondelok 2. 3. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
8,95 €
Cena za 10 ml: 0.09 €
Nákupom získate 8.95 kreditov

GymBeam ReHydrate lemon lime 1000ml

ReHydrate je športový hypotonický nápoj s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami L-Karnitín, Taurín a L-Glutamín, ktorý vás nabije energiou na náročný tréning. Vďačí za to sacharidom s vysokou glykemickou hodnotou, ktoré sú pripravené zabezpečiť dávku energie pre svaly. Z koncentrátu ReHydrate pripravíte až 65 l chutného nápoja.

Náš organizmus stráca v dôsledku potenia tekutiny, vitamíny a minerály, čo samozrejme, vplýva na našu výkonnosť. Pomocou ReHydrate doplníte všetky nevyhnutné látky pre udržanie vášho výkonu, navyše, jeho obsah vitamínov a minerálov znižuje riziko vzniku svalovej horúčky a podporuje regeneráciu.

V porovnaní s izotonickými nápojmi, ktoré sú určené na špecifické situácie a môžu tvoriť len veľmi malú časť tekutín prijatých počas dňa, ReHydrate je hypotonický (hopoosmolálny), a tým poskytuje neobmedzenú konzumáciu nápoja – pred fyzickou záťažou, počas tréningu, ako aj v období zotavovania.

Nápoj je energetický a mineralizovaný, spĺňa požiadavku fyziologicky správneho pomeru základných minerálov- sodíka, draslíka, horčíka a fosforu.

Efektívne zložky

ReHydrate obsahuje horčík pre priaznivú činnosť svalstva, nervovej sústavy a srdca. Ten sa podieľa tiež na metabolizme energie, syntéze svalových bielkovín a je aktivátorom mnohých enzýmov zodpovedných pri metabolizme sacharidov a tukov.

Vápnik sa podieľa na aktivácii rady enzýmov, ktoré umožňujú uvoľňovanie energie obsiahnutej v ATP, a ovplyvňuje tiež neuromuskulárny prenos.

Sodík je veľmi dôležitý pre aktívnych ľudí, pretože sa v dôsledku potenia stráca, a to môže viesť k poruchám rovnováhy vody a elektrolytov, svalovým kŕčom, slabosti a zníženiu výkonu. Vplýva tiež na termoreguláciu a acidobázickú rovnováhu.

Draslík sa taktiež vylučuje potom z tela, avšak spolu so sodíkom sa podieľa na zachovaní správneho osmotického tlaku telových tekutín, podporuje normalizáciu rovnováhy vody a elektrolytov. Podporuje fungovanie obehovej sústavy, pomáha znížiť katabolizmus svalov a podporuje regeneráciu.

Vitamíny skupiny B sú dôležité pre energetický metabolizmus. Taurín pomáha znižovať krvný tlak a podporuje stimuláciu tela aj mysle. L-karnitín podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, ako aj využívanie tukového tkaniva ako zdroja energie. L-glutamín je vynikajúcim prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty.

ReHydrate v bodoch

  • Chutný hypotonický športový nápoj
  • Hydratuje organizmus pri fyzickej aktivite i mimo nej
  • Optimálne nahrádza stratené telesné tekutiny a elektrolyty
  • Dopĺňa energiu a povzbudzuje myseľ
  • Obsahuje sacharidy s vysokým glykemickým indexom
  • Podporuje výkonnosť a regeneráciu
  • Obsahuje vitamíny skupiny B a kvalitnú dávku minerálov
  • Podporuje metabolizmus a stimuluje telo
Zloženie

Invertný sirup, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid sodný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám draselný), L-glutamín, chlorid draselný, taurín, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), kyselina pantoténová, konzervačné látky (sorbát draselný), nikotínamid, kyanokobalamín, pyridoxín HCl, riboflavín, tiamín HCl.

Dávkovanie

Zmiešajte 7,7 ml koncentrátu a 500 ml vody. Užívajte pred, počas a po tréningu. Z 1 l koncentrátu pripravíte až 65 l nápoja.

Upozornenie

Doplnok stravy. Tento produkt nie je náhradou za vyváženú a pestrú stravu. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Zabráňte zamrznutiu. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 3 mesiace. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 ml
Energetická hodnota 1510 kJ / 355 kcal
Bielkoviny 2 g
Sacharidy 76,5 g
z toho maltodextrín 10 g
Tuky 0 g
z toho nasýtené tuky 0 g
Vláknina 0 g
Sodík 600 mg
Draslík 300 mg
Horčík 270 mg
Vápnik 200 mg
Fosfor 100 mg
L-karnitín 1000 mg
Taurín 500 mg
L-glutamín 500 mg
Vitamín B1 (tiamín) 3,3 mg
Vitamín B2 (riboflavín) 4,2 mg
Vitamín B3 (nikotínamid) 48 mg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová) 72 mg
Vitamín B6 (pyridoxín) 4,2 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 30 mcg

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky GymBeam, ktoré sú v kategóriách Iontové nápoje, Šport a Osvieženie.

EAN: 8588006139990
Značka: GymBeam
Velikost balení: 1000 ml
Forma: Tekutina - Fluid
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Na čo je: Na energiu
Príchuť - Sport: Citrón
Originálny názov: GymBeam ReHydrate 1000 ml lemon lime
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 8588006139990
Značka: GymBeam
Velikost balení: 1000 ml
Forma: Tekutina - Fluid
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Na čo je: Na energiu
Príchuť - Sport: Citrón
Originálny názov: GymBeam ReHydrate 1000 ml lemon lime
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia