GymBeam ZMB6 120 kaps unflavored

GymBeam ZMB6 120 kaps unflavored

ZMB6 je účinná kombinácia minerálov zinok, horčík a vitamínu B6, tiež známa ako ZMA, ktorá zvyšuje hladinu testosterónu, urýchľuje regeneráciu, zvyšuje silu a výdrž. Navyše dopĺňa elektrolyty, vyplavené počas tréningu a zlepšuje spánok. Tento produkt obsahuje optimálne množstvo 100% prírodných látok, ktorých účinnosť bola overená mnohými výskumami.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už v piatok 12. 6. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
5,95 €
Cena za 1 ks: 0.05 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 5.95 kreditov

GymBeam ZMB6 120 kaps unflavored

ZMB6 je prírodný výživový doplnok a kombinácia dôležitých minerálov a vitamínov zinok, horčík a vitamín B6. Tento prírodný a 100% klinicky overený doplnok slúži na zvýšenie hladiny testosterónu a sily. Ako iste viete, svalové tkanivo môže rásť a regenerovať sa len vtedy, ak sa vaše telo nachádza v anabolickom stave. ZMB6 podporuje anabolizáciu, čím podporuje aj celkový rast suchej svalovej hmoty. Výskumy tiež dokázali, že denná suplementácia ZMB6 zvyšuje celkovú a voľnú hladinu testosterónu, hladinu rastového hormónu IGF-1, svalovú silu, hladinu zinku a horčíka v plazme, ako aj kvalitu spánku. 

Zinok podporuje syntézu DNA, správnu premenu látok na báze kyselín, metabolizmus sacharidov a mikroživín, kognitívnu činnosť, prispieva navyše aj k plodnosti a reprodukčným schopnostiam. Dôležitú úlohu zohráva aj v procese látkovej premeny mastných kyselín a je známy aj tým, že podporuje zdravý rast vlasov, nechtov a pokožky. Okrem toho chráni bunky pred oxidačným stresom, pomáha pri videní a udržiava hladinu testorónu. 

Horčík pozitívne vplýva na zdravie zubov, rovnováhu elektrolytov, ktoré sa vyplavujú počas tréningu potom, ale aj správnu činnosť nervovej sústavy. Vitamín B6 je taktiež nevyhnutný pri tvorbe elektrolytov a pri regulácii hormonálnych procesov. 

Kombinácia zinok a horčík podporuje normálnu syntézu bielkovín, udržiavajú v dobrom stave kosti a zohrávajú dôležitú úlohu aj pri delení buniek. Zinok a vitamín B6 podporujú správnu činnosť imunitného systému. Horčík a vitamín B6 tlmia únavu a pocit vyčerpania, podporujú tvorbu energie látkovou premenou a správnu funkciu psychických procesov. To všetko sú nevyhnutné procesy nielen z hľadiska zdravia, ale tiež z hladiska kvalitných tréningov. 

ZMB6 a jeho výhody

  • urýchľuje regeneráciu
  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • podporuje syntézu bielkovín
  • zvyšuje silu a výdrž
  • zlepšuje spánok
  • dopĺňa elektrolyty
  • bezpečný a čistý 100% prírodný produkt
  • jednoduché užívanie a prehĺtanie

Pre koho je ZMB6 určené?
ZMB6 je určené pre všetkých športovcov, ktorí chcú dosiahnuť lepšie silové výkony a rast svalovej hmoty. Je pravda, že väčšina športovcov trpí nedostatkom zinku, horčíka a vitamínu B6, čo určite nevplýva pozitívna na žiadneho kulturistu. Tento deficit sa odrazil na svalovej sile a totálnej pracovnej schopnosti svalstva, ktoré klesali priamo úmerne s nedostatkom tejto kombinácie. Produkt je určený pre mužov a ženy, nemá žiadne vedľajšie účinky.

Čo hovoria na ZMB6 výskumy?
Jestvuje už množstvo výskumov, ktoré sa zaoberujú účinnosťou tejto kombinácie minerálov a vitamínov. Štúdie preukázali, že suplementácia 30mg zinku a 450mg horčíka môže zvýšiť hladinu testosterónu až o 30%.

Zloženie: Magnézium citrát, oxid zinočnatý, Vitamín B6 a želatínová tobolka.

Dávkovanie: ZMB6 odporúčame dávkovať po 2 kapsuliach, najideálnejšie pred spaním. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps)
Zinok 20 mg
Horčík 400 mg
Vitamín B6 7 mg

Upozornenie: Tento produkt je len doplnok výživy a nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte pri teplote 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určený pre tehotného, kojacie ženy a ani deti.

Balenie: 120 kapsúl.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky GymBeam, ktoré nájdete v kategóriách Šport, Vitamíny pre športovcov a Športová výživa.

EAN: 8588006485417
Značka: GymBeam
Velikost balení: 120 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly, Koža, Vlasy, Nechty
Na čo je: Na poruchy spánku
Príchuť - Sport: Bez príchute
Originálny názov: GymBeam ZMB6 120 kaps unflavored
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8588006485417
Značka: GymBeam
Velikost balení: 120 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly, Koža, Vlasy, Nechty
Na čo je: Na poruchy spánku
Príchuť - Sport: Bez príchute
Originálny názov: GymBeam ZMB6 120 kaps unflavored
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia