Health Balance 120cps

-23 %

Health Balance 120cps

Špeciálna formula pre celkovú revitalizáciu organizmu. Je vhodný hlavne pre osoby vystavené zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži, ako sú výkonnostní a kondiční športovci, manažéri a všetky osoby staršie ako 30 rokov.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v stredu 15. 7. možnosti doručenia
15,29 € 19,90 €
Cena za 1 ks: 0.13 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 15.29 kreditov
5.0
5
4
3
2
1
5.0
5
4
3
2
1

Health Balance 120cps

Nekompromisný produkt pre tých, ktorí si cenia svoje zdravie a uvedomujú si, že pokiaľ chcú podávať 100% výkon, tak musia svojmu organizmu poskytnúť adekvátny servis. Je to produkt, ktorý ponúka nekompromisné zloženie. Ponúka synergickú zmes vedecky overených zložiek v dostatočných dávkach. Nie v dávkach iba takzvane pre oko.

Účinné látky

Serenoa plazivá (Saw Palmetto) extrakt 500 mg – extrakt z tmavých plodov serenoy plazivej je prirodzene bohatý na mastné kyseliny a fytosteroly. Celosvetovo je táto rastlinka známa pre svoje mnohostranné účinky na urogenitálny systém, vďaka ním je silnou prírodnou alternatívou liečivých prípravkov. Veľmi dôležitý je jej efekt na hormonálny systém. Preukázalo sa, že veľmi efektívne inhibuje premenu testosterónu na dihydrotestosterón, čo je dôležité predovšetkým pre mužov.

Pestrec mariánsky extrakt 375 mg – pestrec obsahuje látku silymarín, ktorej hlavným efektom je podpora funkcie žlčníku a pečene. Použitie pestreca mariánskeho na liečbu ochorení pečene je známy. Táto bylinka však ponúka aj ďalšie obrovské benefity. Má mimoriadne pozitívny efekt na krvný obeh, pretože tonizuje cievy. Celkovo posilňuje organizmus, lieči alergie a pomáha pri astmatických záchvatoch. Športovcov bude zaujímať to, že výrazne zlepšuje proteosyntézu.

Žerucha peruánska (Maca) extrakt 300 mg – už tisíce rokov užívaná bylinka známa pozitívnym vplyvom na vitalitu. Maca celkovo prispieva k harmónii tela tým, že reguluje hormonálnu a enzymatickú aktivitu. To zaistí pocit celkového zdravia. Pri pravidelnom užívaní môžte pozorovať pocit vzrastajúcej energie, zlepšujúce sa libido, lepšiu náladu a redukciu pocitov úzkosti. Maca naviac zvyšuje hladinu DHEA, ktorý je prekurzorom (východiskovou látkou) testosterónu. Optimalizuje teda aj hladinu testosterónu.

Cordyceps sinensis extrakt 250 mg – cordyceps je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibetu, Nepálu a Číny. Cisárska dynastia Čching používala cordyceps na liečbu neduhov obličiek a pľúc, obnovovanie fyzických síl, zlepšenie funkcie imunitného systému, omladenie a posilnenie sexuálnej energie. Pozitívny vplyv na syntézu bielkovín opäť ocenia športovci, ktorí chcú budovať svalovú hmotu.

Kyselina tioktová (Kyselina alfa lipoová) 200 mg – ide o ergogénnu látku, ktorá hrá dôležitú úlohu v metabolizme energie a sacharidov v ľudskom tele. Kyselina alfa lipoová má pozitívny vplyv na inzulinovú senzitivitu, čím optimalizuje metabolizmus sacharidov.

Cesnak extrakt 150 mg – pozitívne pôsobí na kardiovaskulárny systém a krvný obeh. Pôsobí na arteriálny tlak, krvné triglyceridy a plazmatickú viskozitu.

Kurkumín extrakt 120 mg – prírodná látka s celou škálou blahodárnych účinkov na ľudský organizmus. Pri kurkumíne bol veľmi podrobne popísaný efekt potlačenia zápalových procesov v organizme, čo sa využíva v riešení problémov s tráviacim, kardiovaskulárnym aj pohybovým aparátom.

Koenzým Q10 25 mg – látka známa vďaka svojmu efektu antioxidačnej ochrany buniek. Jeho vplyv na kondíciu a stav srdca je dôkladne zmapovaný a preukázaný. Koenzým podporuje tvorbu bunkovej energie a zúčastňuje sa ako kofaktor mnohých metabolických procesov. Naviac spolupracuje s kurkumínom v potlačovaní zápalových procesov v organizme.

Piperín extrakt 5 mg – urýchľuje proces látkovej výmeny, podporuje a zlepšuje vstrebávanie živín. Použitý extrakt z čierneho korenia zvyšuje vstrebávanie všetkých zložiek prípravku.


Zloženie

Serenoa plazivá extrakt z plodu (Serenoa repens), želatínová kapsula, pestrec mariánsky extrakt z plodu (Silybum marianum), žerucha peruánska (Maca) extrakt (Lepidium meyenii), húsenica čínska extrakt z huby (Cordyceps sinesis), kyselina tioktová, cesnak extrakt z hľuzy, kurkumín extrakt z koreňa, protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, fosforečnan vápenatý; koenzým Q10, extrakt z čierneho korenia.

Odporučené denné dávkovanie

1 kapsula denne, ideálne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Balenie obsahuje celkom 120 kapsúl.

Rozdiel medzi pôvodným dávkovaním od výrobcu (4 kapsule denne) je spôsobený rozdielnou legislatívou medzi ČR a SR.

Obsah účinných látok

1 kapsula 4 kapsule
Serenoa plazivá extrakt 125 mg 500 mg
Pestrec mariánsky 93,75 mg 375 mg
z toho silymarín 75 mg 300 mg
Žerucha peruánska (Maca) extrakt 75 mg 300 mg
Húsenica čínska extrakt z huby (Cordyceps sinesis) 62,5 mg
Kyselina tioktová 50 mg 200 mg
Cesnak extrakt 37,5 mg 150 mg
Kurkumín extrakt 30 mg 120 mg
Koenzým Q10 6,25 mg 25 mg
Extrakt z čierneho korenia 1,25 mg 5 mg

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Prom-In, ktoré nájdete v kategóriách Zľavy, Šport a Športová výživa. Výrobok je v súčasnosti v zľave 23 %.

EAN: 8595098011806
Značka: Prom-In
Produktová rada: Prom-In Athletic line
Veľkosť balenia: 120 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Na čo je: Na podporu imunity
Originálny názov: Health Balance
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Jaroslava S. 18. 12. 2019 07:16
Uz po par dnoch sa citi clovek lepsie.
EAN: 8595098011806
Značka: Prom-In
Produktová rada: Prom-In Athletic line
Veľkosť balenia: 120 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Na čo je: Na podporu imunity
Originálny názov: Health Balance
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia