×
Pilulka24.sk online lekáreň
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť

Kategória Hračky pre dievčatá


Deti si radi hrajú. Chlapci väčšinou s autami, dievčatá s bábikami. V našej ponuke bábiky a rôznych doplnkov určite vyberie každá malá holka. Nehrajú si len s Bábikami, takže môžete nájsť aj iné hračky, najmä pre dievčatá.
 

V kategórii menom Hračky pre dievčatá ponúkame 92 výrobkov, u 20 z nich môžete mať dopravu zadarmo. Užívatelia hodnotia najlepšie značky Simba, PlayTo a Berbes…

Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie produkty

Slovensky hovoriaca a spievajúca detská bábika PlayTo Katarínka 46 cm Detská bábika PlayTo. Hlava, ruky a nohy sú vyrobené z gumy, telíčko potom z mäkkého materiálu.
17,27 €
Hauck Kočík Diana - bodky Prekrásny kočík pre bábiky v modernom a štýlovom dizajne je nevyhnutný doplnok každého malého dievčatka - mamičky.
27,99 €
21,28 €
Slovensky hovoriaca a spievajúca detská bábika PlayTo Kristínka 46 cm Detská bábika PlayTo. Bábika má milú tváričku, ktorá vyzerá ako naozajstné bábätko. Bábika má slovensky hovoriaci modul…
20 €
18,60 €
BN Kočík hlboký pre bábiky Hlboký kočík s plastovou striešku v úžasnej fialovo-ružovej farebnej kombinácii ocenia už tie najmenšie mamičky.
44,99 €
34,11 €
John Lopta jednorožec 23cm Kvalitný farebný lopta z PVC s veselým motívom jednorožca priamo nabáda k hre.
3,19 €
2,11 €
Bábika Evička s psíkom Roztomilá bábika Evička s kamarátom psíkom na vodítku zabaví na dlhé hodiny.
7,99 €
5,77 €
Bábika Evička party so zvieratkami Bábika Evička usporiadala veľkú party so svojimi domácimi zvieratkami na ktorú je zvanej každej malé dievčatko.
10,49 €
7,79 €
Bábika Evička s džípom a prívesom pre kone Bábika Evička s moderným džípom a prívesom, v ktorom samozrejme nechýba prekrásny biely poník.
17,99 €
13,01 €
Hauck Golfové palice - bodky Prekrásny golfový kočík v modernom dizajne je nevyhnutný doplnok každého malého dievčatka - mamičky.
11,99 €
8,63 €
Bábika Evička s bicyklom Bábika Evička v cyklistickej prilbe s bicyklom a nepostrádateľným psíkom sediacim v batohu pre mnoho možností hrania.…
8,99 €
6,63 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

92 produktov

Produkty