HYALURMED Face sérum PRO 30 ml

HYALURMED Face sérum PRO 30 ml

Doprava zadarmo

Čirá kyselina hyalurónová obohatená sérum s čiernou orchideou & allantoinom.

Skladom > 5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
K vyzdvihnutiu v lekárni Pilulka už zajtra
49,19 €
Nákupom získate 49.19 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

HYALURMED Face sérum PRO 30 ml

Po prvýkrát je čistá kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou kombinovaná s extraktmi z čiernej orchidey a alantoínu, aby sa tým vytvoril jedinečný produkt starostlivosti o pokožku, ktorý oživuje a regeneruje pokožku tým, že znova obnovuje stratu jej objemu a pružnosť, pôsobí ne jemné línie a vrásky, ako aj hlbšie vrásky.

Okamžite navracia mladistvú pleť späť!

Úspech HYALURMEDU TVAROVEHO SERA PRO sa pripisuje:

1) Prirodzená biologická kyselina hyalurónová obsiahujúca molekulovú hmotnosť (MW HA: 1.000-1800 Kda a LW HA: 3-10 Kda), kyselina hyalurónová je základnou zložkou pokožky a jednou z najdôležitejších látok proti starnutiu. Kyselina hyalurónová je kľúčovým stavebným prvkom našej pokožky, ktorej bohužiaľ ubúda v priebehu času. Kyselina hyalurónová, "molekula hustoty", hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní objemu a hustoty kože. Prirodzený polysacharid, ktorý sa nachádza v intercelulárnej látke a vyplňuje priestor medzi kolagénom a elastickými vláknami. Najdôležitejšou vlastnosťou kyseliny hyalurónovej je zadržiavanie molekúl vody, to znamená hydratáciu a udržiavanie objemu kože, ako aj zachovanie všetkých obranných a rehabilitačných mechanizmov kože.

2) Čierna orchidea je bohatá na fenolické zlúčeniny, ako sú flavonoidy, mimoriadne silné antioxidanty. Okamžite odstraňuje voľné radikály, znižuje koncentráciu peroxidu a odstraňuje oxidované membrány. Zabraňuje biologickým oxidáciám, ktoré spôsobujú bunkové a histologické poškodenie, a tým urýchľujú mechanizmy proti starnutiu kože.

Zameriava sa na všetky príznaky starnutia

Čierna orchidea má antioxidačné vlastnosti. Extrakt z čiernej orchidey tiež bojuje proti voľným radikálom a chráni štruktúru buniek aj ich membrán proti poškodeniu. Cukry, bielkoviny, aminokyseliny a organické kyseliny nachádzajúce sa v čiernej orchidee sú hygroskopické molekuly, ktoré zachytávajú vodné častice z prostredia a viažu ich na povrch pokožky. Takto extrakt z čiernej orchidey pôsobí aktívne a efektívne na hydratáciu pokožky. Organické kyseliny, cukry a aminokyseliny obsiahnuté v čiernej orchidee pomáhaju plynulému toku tekutín, a tým sa predchádza dehydratácii suchej pleti.

Allantoín výrazne urýchľuje čas potrebný na oživenie buniek, napravuje a regeneruje podráždenú pokožku, chráni ju a obnovuje poškodenia spôsobené ultrafialovým žiarením.

Klinicky testované

  • Minimalizuje vrásky & starecké škvrny
  • Zlepšuje hrúbku a elasticitu pokožky
  • Zvlhčuje a hydratuje pokožku
  • Napravuje škody spôsobené ultrafialovým žiarením
  • Pomáha regenerácii tkanív

Použitie: Aplikujte jeden alebo dva krát denne na tvár a jemne vmasírujte končekmi prstov do pokožky. Odporúča sa klásť osobitný dôraz na aplikáciu výrobku v oblastiach, ktoré sú najviac postihnuté vráskami, ako sú: vrásky na čele, medzi obočím, okolo očí a pier a na krku.

Upozornenie: Zabránte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami, opláchnite čistou vodou. Ak používate iný výrobok na ochranu proti slnečnému žiareniu, najskôr aplikujte HYALURMED Tvárové Sérum PRO a počkajte, kým sa vstrebe.

EAN: 5292813000291
Výrobca: Pharma MKL s.r.o.
Veľkosť: 0-200 ml
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Pre: Pre dospelých
Forma: Sérum
Na čo je: na vrásky
Originálny názov: HYALURMED Face sérum PRO 1x30 ml
5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Tatiana B. 15. 12. 2018 17:19
konečne som ho prvý krát vyskúšala u kozmetičky povedala som si že si ho musím kúpiť aj sa tak stalo úžasný jemný krásne vonia a pekne vypne pleť, pleť mám jemnejšiu, uvidím tak po 2 -3 používania čo to spraví s vráskami ešte neviem posúdiť ale super sérum odporúčam !

Doplňujúce informácie

EAN: 5292813000291
Výrobca: Pharma MKL s.r.o.
Veľkosť: 0-200 ml
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Pre: Pre dospelých
Forma: Sérum
Na čo je: na vrásky
Originálny názov: HYALURMED Face sérum PRO 1x30 ml