II. akosť Kendamil batoľacie mlieko 3 - 900g

II. akosť Kendamil batoľacie mlieko 3 - 900g

Mlieko vhodné pre batoľatá vo veku 12 až 36 mesiacov. Obsahuje všetky živiny, ktoré vaše dieťa potrebuje pri postupnom alebo po úplnom ukončení dojčenia. Mliečna výživa pre malé deti.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

II. akosť Kendamil batoľacie mlieko 3 - 900g

Popis závady: produkt má nalomený uzáver

Mlieka Kendamil sú vyrábané vo Veľkej Británii v oblasti národného parku Lake District, ktorý je známy svojou panenskou prírodou a nekonečnými jazerami. Uprostred tejto prírody žijú na pastvinách kravy, ktoré produkujú to najlepšie plnotučné mlieko, ktoré dodáva mlieku Kendamil tak nezameniteľnú chuť, potrebné vitamíny a živiny.

Mlieko Kendamil poskytuje novorodencom všetky nutričné výhody kravského mlieka a prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika bielkovín a zároveň obsahuje 22 prospešných aminokyselín potrebných pre zdravý organizmus.

Kendamil obsahuje aj esenciálne vitamíny a minerály rovnako ako probiotické GOS a esenciálne mastné kyseliny Omega 3 a 6.

Výhody plnotučného mlieka Kendamil

  • Kendamil rada dojčenských, pokračovacích a batoľacích receptúr sa blíži k materskej prírode vďaka obsahu plnotučného mlieka
  • Majú prirodzenejšiu a sladšiu chuť a sú vyrábané podľa tradičných receptúr
  • Ešte dôležitejšie je, že obsahujú menej prísad a rastlinných olejov ako u konkurenčného vzorca vyrobeného z odstredeného mlieka
  • Zároveň neobsahujú palmový olej, pridaný rybí tuk a umelé dochucovadlá

Dojčenské mlieko Kendamil je pripravené s vitamínmi a minerálmi a obsahuje rovnováhu, prírodné srvátkové a kazeínové bielkoviny, prebiotiká (GOS) a esenciálne mastné kyseliny omega 3 a 6. Plnotučné mlieko Kendamil obsahuje prirodzene sa vyskytujúce beta-palmitát (OPO), triglyceridov mastné kyseliny nájdené v prirodzenom materskom mlieku. Beta palmitát (OPO) ďalej optimalizuje príjem vápnika. Plnotučné mlieko je zdravšie a uspokojujúce, dobré pre bruško Vášho bábätka, čo vedie k zlepšeniu spánku.

Prémiová receptúra uchovávajúce nutričné bohatstvo a chuť plnotučného mlieka. Lepšia a vyváženejšia chuť ako je u receptúry z odstredeného (nízkotučného) mlieka, z ktorého vyrábajú počiatočné mlieka veľké značky.
Je vhodnejšie pre zažívacie ťažkosti citlivých detí než odstredené mliečne výrobky.

Zloženie

Plnotučné mlieko (223g per 100g), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, kokosový), sušené odstredené mlieko, galakto oligosacharidy (z mlieka), fosforečnan vápenatý, uhličitan draselný, LPC mastné kyseliny (Crypthecodinium Cohnii, olej z Mortierella Alpina), citrát vápenatý, askorbát sodný, hydroxid draselný, pyrofosfát železitý, nukleotidy (cytidínu-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, Adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ isonin-5'-monofosfátu, sodná soľ guanosin- 5'-monofosfátu), L Carnitín, vitamín E, niacín, síran zinočnatý, citrát železito amónny, kys. pantoténovú, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran meďnatý, jodid draselný, síran mangánatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavín, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12.

Ako správne pripraviť mlieko Kendamil

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu. Prevarte čerstvú vodu a nechajte vychladnúť po dobu najdlhšie 30 minút. Nepoužívajte umelo zmäkčenú alebo opakovane preváranú vodu. Nalejte požadované množstvo vody (podľa návodu nižšie pre prípravu) do sterilizovanej fľaše. Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, pridajte zarovnaný počet odmeriek do fľaše s vodou. Uzavrite fľašu dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Ochlaďte na teplotu prirodzenú na pitie (bežná teplota je 37 stupňov). Vždy pred podávaním najskôr skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí.

Odporúčané dávkovanie
Odporúčané dávkovanie (12+ mes.) - (1 odmerka = 4.6 g)

1 odmerka na 30 ml vody. Táto tabuľka odporúčaného dávkovania slúži len ako pomôcka. Každé dieťa je iné a môže vyžadovať menšie alebo väčšie dávky, ako je uvedené nižšie. V prípade potreby konzultácie sa obráťte na svojho nutričného špecialistu / pediatra.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Kendamil, ktoré sú v kategóriách Výpredaj a II. akosť. Výrobok kúpite so zľavou 26 %.

EAN: 5056000500083
Značka: Kendamil
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti
Originálny názov: II. akosť Kendamil batoľacie mlieko 3 - 900g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5056000500083
Značka: Kendamil
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti
Originálny názov: II. akosť Kendamil batoľacie mlieko 3 - 900g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia