Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Poradňa

 

Potrebujete poradiť?

 

Michaela Lichá
Mgr. Dominika Krajňáková
 

Nie ste si istý ohľadom dávkovania, potrebujete doporučiť vhodný voľnopredajný liek alebo výživový doplnok pre Vás alebo celú Vašu rodinu? Obráťte sa na našich odborníkov a radi Vám Vaše otázky zodpovieme a poradíme. Poradňa je určená pre zodpovedanie otázok ohľadom voľnopredajných liekov, výživových doplnkov, dietetických potravin ako aj zdravotníckych pomôcok. Na vaše otázky ohľadne voľnopredajných liekov a výživových doplnkov odpovedá Mgr. Dominika Krajňáková.

 

Novinka! Pripravili sme pre Vás špecializovanú dermatologickú poradňu. V rámci tejto poradne zodpovieme všetky vaše otázky – či už máte problém s akné, lupinami, trápi Vás atopická, suchá alebo intolerantná pokožka, alebo si jednoducho neviete poradiť pri výbere zo širokej ponuky dermokozmetiky. Obraťte sa na našich odborníkov, ktorí zodpovedajú všetky Vaše otázky. Ako položiť otázku?

 

Pod popisom každého produktu nájdete formulár pre zadanie otázky do našej poradne. Dôkladne si skontrolujte Vašu emailovú adresu. Keď odborník odpovie na Vašu otázku, príde Vám emailová notifikácia.

 

Na Vaše otázky a pripomienky sa snažíme odpovedať čo najskôr. Ak je však potrebné riešiť Vašu situáciu okamžite, prosíme Vás obráťte sa na nás na telefónnom čísle: 0948 295 454 v časoch pondelok až piatok od 9.00 do 18.00.

 

Poradenstvo nenahrádza návštevu lekára či odborné vyšetrenie ochorenia.


Tlačiť