Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Kategória
  Cena
  Prihlásenie do newslettra

  Jamieson

  (0)

  Spoločnosť Jamieson Laboratories je najstarší a najväčší kanadský výrobca a distribútor prírodných vitamínov, minerálov, byliniek, koncentrovaných výživových doplnkov a botanických liekov. Táto spoločnosť funguje už od roku 1922 a dodnes žne uznanie za inovatívnosť a kvalitu vyrábaných prírodných vitamínov a výživových doplnkov. Využíva vysokokvalitné technológie a kontrolné testy kvality. (čítať ďalej)


  Viac o značke Jamieson

  Program 360 spoločnosti Jamieson pracuje s najkvalitnejšími surovinami z najčistejších svetových zdrojov. Prírodné suroviny, ktoré sú prísne overené, zabezpečujú vysokú účinnosť jedinečných výživových doplnkov. Príkladom je vitamín Exxxtra C, ktorý je vyrábaný z cukrovej repy pestovanej v Severnej Európe alebo z pupalkového oleja. Tento olej sa získava zo semien rastliny Pupalky dvojročnej, pestovanej v Alberte.

  K záruke kvality určite patrí aj absolútna klinická čistota. Využívané suroviny podliehajú analýze pesticídov, rozpúšťadiel, ťažkých kovov a v neposlednom rade aj mikrobiologicky kontaminovaných látok. Všetky suroviny podliehajú potrebnej dokumentácii od vstupu do výrobného procesu až po distribúciu konečných produktov. Používaním bezalkoholových a neriedených extrakcií, ako aj lisovanie tabliet za sucha je základom ochrany maximálnej účinnosti produktov tejto značky. Tieto postupy sa používajú na zabezpečenie ochrany pred znečistením výrobkov a zachovanie pôvodných koncentrácii účinných látok. Inteligentná výroba produktov Jamieson sa podriaďuje aj prísnemu čisteniu technologického zariadenia ako váh, mixérov, lakovacích a analytických prístrojov a strojov na výrobu tabliet. Voda používaná pri výrobnom procese pochádza z čistých zdrojov. Zákazníkovi sú vďaka starostlivo vyrábaným šaržiam ponúkané najčerstvejšie produkty každý deň v týždni.

  V bohatom sortimente produktov Jamieson nájdete napríklad vitamíny pre deti, dospelých, pre tehotné a dojčiace ženy, koenzým Q10 a minerály.

  Poradňa Poradňa

  Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.  Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
  Otázky a odpovede lekárnička
  Mgr. Dominika Krajňáková

  Otázka:
  30.03.2016

  Dobry den, chcela by som sa spytat, ci mozem brat echinaceu, ked dojcim. dakujem za odpoved. Katarina

  Odpoveď:

  Dobrý deň, kedže nie je k dispozícii dostatok spoľahlivých informácií ohľadom bezpečnosti užívania Echinacei v období dojčenia, nie je vnútorné užívanie produktov s obsahom Echinacei doporučované. Jej užívanie v období dojčenia nedoporučujú ani renomované inštitúcie vrátane Svetovej zdravotníckej organizácie. S pozdravom PharmDr. Michaela Lichá