Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

KIWU WUKI BIO MACA Peruánska Strong 120 ks

KIWU WUKI BIO MACA Peruánska Strong 120 ks


BIO MACA peruánska STRONG – kapsule – v koncentrácií 2:1 znamená, že ide o 2x koncentrovanejší extrakt MACA než je bežný prášok. To znamená vyššiu koncentráciu účinných látok a silnejší účinok. Vedecké výskumy potvrdzujú jej výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti a predovšetkým má významný vplyv na reprodukčné zdravie. Pomáha pri sexuálnej impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti. Pre svoje účinky je nazývaná „Peruánskou viagrou“.

Máte otázku? Poradíme Vám > FórumNa sklade (ihneď k odberu)
Doprava Slovensko ZADARMO nad 9,90 €

Naša cena (s DPH):
11,21 €
Bežná cena: 13,55 €
Ušetríte 2,34 €
ks

Výrobca: QPG spol. s r.o.

Popis KIWU WUKI BIO MACA Peruánska Strong 120 ks

Predmetom klinického skúmania sa Maca stala až v roku 2001, kedy vedci potvrdili jej schopnosť podporovať u mužov produkciu spermií (v niektorých prípadoch nárast až o 200%). Pri ďalšom skúmaní sa prišlo na to, že rovnako prispieva k zlepšeniu sexuálnych funkcí mužov a žien.

Pôsobí pri impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti.

Stimuluje ako mozgové centrá tak reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Napomáha riešiť krízu stredného veku a manažérsky syndróm v sexuálnej oblasti. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu. Pre svoje účinky je nazývaná „Peruánskou modrou tabletkou“.

Popis výrobku:

Maca, kapsule, balenie 120 kapsúl po 600mg. Koncentrácia 2:1. Sušený mletý koreň Maca (Lepidium Meyenii). Maca je rastlina, ktorá rastie len v chránenej oblasti vo vysokých horách Peru. Maca je prirodzený hormonálny regulátor pre mužov a ženy. Maca je doporučovaná pri riešení problémov spojených s plodnosťou, sterilitou, sexuálnymi poruchami. MACA stimuluje ako mozgové centrá, tak aj reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu, dodáva energiu. Pre svoje účinky je nazývaná „Peruánskou viagrou“. Nejedná sa však o tonikum, ktoré navodzuje okamžité sexuálne reakcie, naopak pôsobenie je oveľa lepšie, prirodzenejšie a trvá dlhodobo. Najlepšie výsledky pôsobenia Macy sú zaznamenané pri dlhodobom užívaní.

Maca je rastlina veľmi bohatá na minerály, obsahuje rastlinný vápnik, draslík, železo, organickú síru, jód, zinok, mangán, horčík, fosfor, selén a meď. Ďalej obsahuje vitamín C, niacín a vitamíny B6 a B12. Maca je tiež bohatým zdrojom fytosterolov – rastlinných sterolov schopných odbúravať „zlý“ cholesterol. Maca pomáha udržiavať rovnováhu hormonálneho systému, má pozitívny vplyv na plodnosť mužov aj žien. Po celom svete sa používa napríklad na liečenie a zmiernenie menštruačných ťažkostí a pri menopauze.

Ako Maca pôsobí:

Pôsobí ako afrodiziakum, zvyšuje libido mužov aj žien
Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus
Zlepšuje mužskú potenciu Po 3-mesačnom užívaní Macy bolo preukázané zlepšenie spermiogramu, (väčsia mobilita a množstvo spermií v ejakuláte, zvyšuje počet a pohyblivosť spermií), zvyšuje hladinu testosterónu – mužského pohlavného hormónu.
Pomáha liečiť niektoré formy neplodnosti u žien, pomáha k hormonálnej rovnováhe u žien.
Pomáha pri menštruačných bolestiach, nepravidelnej menštruácii.
Pomáha prekonávať nepríjemné syndrómy pri menopauze, znižuje návaly horúčavy.
Prísun energie, zvyšuje vytrvalosť a výkon.
Priaznivo ovplyvňuje akné a osteoporózu.
Pomáha riešiť problémy spôsobené hormonálnou nerovnováhou.
Podporuje nárast svalovej hmoty, nárast fyzickej a psychickej výkonnosti.
Zlepšuje imunitu.
Maca je pre svoje vlastnosti nazývaná prírodná Viagra a tiež prírodnou formou hormónu DHEA.

BIO MACA Peruánska STRONG – kapsule – koncentrácia 2:1, balenie 120cps / 600mg je schváleným doplnkom stravy v podobe kapsúl.

Zloženie: 100% prášok Maca horská (Lepidium Meyenii) v koncentrácií 2:1

Odporúčaná denná dávka: 4 kapsule denne pred jedlom

Počet denných dávok v balení: 30

Balenie: 72g – 120 kapsúl po 600mg

Krajina pôvodu: Peru

Forma KIWU WUKI BIO MACA Peruánska Strong 120 ks:


EAN KIWU WUKI BIO MACA Peruánska Strong 120 ks:

8588004160033
Upozornenie: KIWU WUKI BIO MACA Peruánska Strong 120 ks je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Poradňa a Fórum Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková

Otázka:
28.01.2019

Dobrý deň. Je možné užívať Maca kapsule súčasne s Inofolic Combi? Môže to spôsobiť nejaké vedľajšie účinky? Vopred ďakujem.

Odpoveď:

Dobrý deň, doposiaľ nie sú známe interakcie ani vedľajšie účinky produktu KIWU WUKI BIO MACA Peruánska Strong. Počas tehotenstva je potrebné lekárske zváženie tejto kombinácie. S pozdravom Mgr. Dominika Krajňáková

Pridať recenziu

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Produkt je zaradený aj v kategóriách
shop roku 2016 finalista
Prihlásenie do newslettra