Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Váš výber
Kategória
Cena
Prihlásenie do newslettra

Ducray

(23)

Spoločnosť Ducray ponúka kvalitnú kozmetiku určenú nielen pre dámy, ale aj pre pánov. Výrobky sú určené na starostlivosť o vlasy a pokožku. Produkty Ducray sú vždy podrobené testu programu, ktorý zahŕňa biometrické merania, klinické skúšky a testy.

V súčasnosti rozvíjajú laboratória Ducray (čítať ďalej)


<< < 1 2 >>

Viac o značke Ducray

Kritériá klinických štúdií, ktorým podliehajú produkty Ducray sú zamerané na stav pokožky, pokožky hlavy a vlasov, na kvalitu vlasov (pružnosť, hrúbka). Veľmi dôležitá je aj problematika kožného mazu. Kozmetika Ducray upokojuje pleť a dodáva jej potrebné živiny a minerály. Dôležitá je však pravidelná starostlivosť. Cieľ spoločnosti: byť schopný poskytovať efektívne a kozmeticky príjemné riešenie pre každý typ pokožky a vlasov. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 60 krajinách sveta.

Zdroj: www.kosmetika-francie.cz, www.ducray.com    

Poradňa Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Otázka:
04.04.2016

Dobry den,dal by sa u Vas objednat krem ISIS Glyco A? Ak ano,aka by bola cena? A akym sposobom by som si ho vedela priobjednat k produktom,ktore su dostupne v eshope? Vopred Vam dakujem! S pozdravom Zakova.

Odpoveď:

Dobrý večer, ISIS Glyco A krém sa dá u nás objednať. Internetová cena je 14,20€. Na webe ho zatiaľ nemáme, ale kľudne nám napíšte do poznámky pri robení objednávky, že máte záujem ešte o tento produkt a my vám ho do nej doložíme. S pozdravom PharmDr. Michaela Lichá

Otázka:
11.03.2014

Prosím Vás môžem MELASCREEN DEPIGMENTANT od DUCRAY (intenzívne zosvetlenie pigmentových škvŕn) používať aj teraz v jarných mesiacoch, keď už intenzívnejšie svieti slniečko ako podklad pod makeup? Alebo ho môžem používať iba na noc?

Odpoveď:

Dobrý deň, Ducray Melascreen Depigmentant sa používa len na noc. S pozdravom Bc.Chasanová