Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Váš výber
Cena
Prihlásenie do newslettra

Hipp

(4)

Spoločnosť HIPP je nadnárodným výrobcom kozmetiky a dojčenskej výživy. V portfóliu kozmetických prípravkov, určených prevažne pre malé a najmenšie deti, nájdeme (čítať ďalej)

HIPP sampon

HIPP sampon
200ml

(5/5)
Len za 3,85 €
HIPP pletovy olej

HIPP pletovy olej
200 ml

(5/5)
Len za 6,54 €

<< < 1 > >>

Viac o kozmetike značky HIPP

Spoločnosť HIPP pôsobí na trhu od roku 1932. Do dnešných dní je jej filozofiou produkcia prvotriednych výrobkov v súlade s prírodou. Všetky kozmetické produkty HIPP obsahujú prírodné výťažky z mandlí. Mandľový olej má vlastnosti, ktoré minimalizujú riziko vzniku alergií. Kozmetika HIPP neobsahuje minerálne oleje, parfumy, parabény, ani prídavné farbivá či konzervačné látky. Taktiež je bez mydla a bez emulgátorov. Vzhľadom na to, že je určená najmenším deťom, je zvlášť starostlivo dermatologicky testovaná. Pokožka bábätka je vďaka radu kozmetiky s vysokým ochranným SPF faktorom spoľahlivo chránená voči slnku. Kozmetika HIPP nie je obmedzená na používanie deťmi. Je zvlášť vhodná aj na ošetrenie zrelej pokožky so sklonom k atopickej dermatitíde.    

Zdroj: www.hipp.sk

Poradňa Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.