Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Váš výber
Cena
Prihlásenie do newslettra

Vichy

(120)
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 >>

Viac o značke Vichy:

Vichy zhromažďuje odborníkov rôznych zdravotníckych profesií, dermatológov, gynekológov, lekárnikov, alergológov, výživových poradcov, kinezioterapeutov či psychológov za účelom vývoja účinných prípravkov s optimálnou toleranciou. Tieto prípravky zohľadňujú štýl života dnešných žien a berú do úvahy všetky faktory, ktoré môžu ovplyvniť stav pleti ako životné prostredie, UV žiarenie, klíma, spôsob života a stres. 

Čo sa týka1040> dekoratívnej kozmetiky, zahŕňa veľké množstvo make-upov pre všetky druhy pleti. Pre suchú pleť sú určené výrobky Vichy Aera Teint Classic, pre mastnú pleť Vichy Normateint a pre zmiešanu, normálnu pleť Vichy Teint Pure. Všetky druhy make-upov kolekcie Vichy dokonale kryjú, zjednocujú a rozjasnia vašu tvár. Ak potrebujete dokonalú starostlivosť o Vašu pleť, sú v ponuke pleťové krémy pre príliš suchú, mastnú alebo problematickú pleť. Samozrejme sú v ponuke aj denné a nočné krémy, krémy určené na očné okolie, lokálnu starostlivosť, séra, hydratačné krémy, krémy na vrásky pre rôzne vekové kategórie. Telová kozmetika zahŕňa telové krémy Vichy NutriExtra, telové mlieka, sprchové gély, dezodoranty Vichy Deodorant, krémy na ruky, krémy na nohy Vichy Podexine. 1041,"">V starostlivosti o vlasy sú určené výrobky, ako napríklad Vichy Dercos, ktoré zbavujú vlasy lupín a ošetrujú. Regeneračne pôsobí Vichy Dercos Neogenic,  Vichy Dercos Aminexil Pro podporuje rast nových vlasov, kým Vichy Dercos Aminexil zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Zdroj: www.vichy.sk, www.vichysk.sk

Poradňa Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Otázka:
07.12.2015

Su pripravky od vichy schvalene ministerstvom zdravitnictva a co je v zlozeni kremov pridavane?dakujem mam zaujem o kremy na hydrataciu,vrasky.

Odpoveď:

Dobrý deň, v rámci EÚ nemusia byť kozmetické prípravky shvalované Ministerstvom Zdravotníctva. Čo sa týka zloženia, každý krém má iné zloženie a jednotlivé zložky sú rozpísané na obale každého prípravku, poprípade si ich viete pozrieť na stránke Vichy www.vichy.sk S pozdravom PharmDr. Michaela Lichá