LaktoPlus 18.000 FCC LU pre osoby s laktózovou intoleranciou 30cps

-29 %

LaktoPlus 18.000 FCC LU pre osoby s laktózovou intoleranciou 30cps

Unikátne zloženie prípravku LaktoPlus je špeciálne vyvinuté pre osoby s intoleranciou na potraviny obsahujúce laktózu. Zlepšuje trávenie laktózy u osôb s laktózovou intoleranciou vďaka obsahu enzýmu laktáza 18.000 FCC LU.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v utorok 31. 3. možnosti doručenia
9,89 € 13,89 €
Cena za 1 ks: 0.33 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 9.89 kreditov
4.8
5
4
3
2
1
4.8
5
4
3
2
1

LaktoPlus 18.000 FCC LU pre osoby s laktózovou intoleranciou 30cps

 

Zle sa Vám trávi mliečne produkty? Pociťujete niektoré z príznakov laktózovej intolerancie, ktorými sú najmä častá hnačka, nadmerné nadúvanie, kŕče či bolesti brucha? Potom je pre Vás LaktoPlus ideálny prípravok. Vďaka nemu si môžete dať aj obľúbenú zmrzlinu či kávu s mliekom. Výživový doplnok LaktoPlus obsahuje enzým laktázu a tým zlepšuje trávenie mliečnych výrobkov.

Vyskúšajte LaktoPlus, ktorý:

  • je najsilnejším na trhu (vďaka obsahu 18.000 FCC laktázových jednotiek)
  • dokáže pomocou 1 kapsule rozštiepiť obsah laktózy odpovedajúci až ½ litra mlieka
  • je obohatený o unikátne črevné baktérie, ktoré podporujú naše trávenie
Laktoplus

Ako funguje LAKTOPLUS?

  • Niektorí ľudia majú po požití mliečneho produktu pocity nutkania na stolicu, zvracanie alebo trpia bolesťami brucha. Hnačka sa dostavuje z toho, že nedochádza k vstrebaniu mliečneho cukru do krvi. Ten zostáva v tráviacej trubici a osmoticky na ňu pôsobí, čím sa do trubice začne vstrebávať viac krvi a vzniknutá stolica je hnačkovitá.
  • Akonáhle sa laktóza dostane do hrubého čreva, začína byť fermentovaná baktériami, ktoré ju premieňajú na mastné kyseliny s krátkym reťazcom a na plyn. Ten je príčinou plynatosti, nadúvania a bolestí brucha.

Laktoplus zmierňuje problémy spojené s laktózovou intoleranciou:

Unikátne zloženie prípravku LaktoPlus je špeciálne vyvinuté pre osoby s intoleranciou na potraviny obsahujúce laktózu. Disacharid laktóza sa nachádza predovšetkým v mlieku a mliečnych výrobkoch. U osôb s nedostatkom enzýmu laktáza dochádza k horšej stráviteľnosti mliečnych výrobkov. LaktoPlus, vďaka obsahu enzýmu laktáza, zlepšuje trávenie laktózy u ľudí, ktorí majú s jej trávením ťažkosti. Výživový doplnok LaktoPlus je navyše obohatený o unikátne baktérie bacillus subtillis, ktoré sú potrebné pre naše zdravé črevá.

Prečo môže laktóza škodiť?

  • Ľudia trpiaci laktózovou intoleranciou majú po konzumácii mliečnych výrobkov problémy so zažívaním, čo často negatívne ovplyvňuje kvalitu života. Prejavuje sa celým radom príznakov, medzi ktoré patrí hnačka, kŕče v oblasti brucha alebo nadúvanie. Ľudia trpiaci laktózovou intoleranciou majú zníženú funkciu laktázy, enzýmu potreného na rozloženie laktózy.
  • Enzým laktáza zabezpečuje rozštiepenie disacharidu laktóza na ľahko stráviteľnú glukózu a galaktózu, ktoré sa následne môžu vstrebať zažívacím traktom do krvi. Pokiaľ je enzým laktáza neaktívny, mliečny cukor sa zažívacím traktom nevstrebáva do krvi, ale pokračuje ním ďalej do nasledujúcich oddielov, kde spôsobí zmienené zažívacie problémy.
LAKTÓZA

Hodnotenie spokojných zákazníkov

Dominika C.

Veľmi dobrý produkt pre ľudí s intoleranciou na laktózu

Mária P.

Vyskusane, osvedcilo sa, aj cenovo vyhodne.

Milena K.

Manžel ma intoleranciu laktozy a aby mohol piť mlieko,jesť pokrmy,ktore ho obsahuju, tak uživa Lakto Plus.

Marta H.

Mám laktózovú intoleranciu a vďaka tomto produktu si môžem občas dopriať, mliečne výrobky, ktoré milujem.

Upozornenie:

Prípravok nie je určený deťom do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Dávkovanie:

1 kapsula pred jedlom obsahujúcim laktózu (mliečne produkty), 1 kapsula LaktoPlus dokáže štiepiť cca. 30 g laktózy, čo zodpovedá zhruba ½ l mlieka.

Zloženie:

enzým laktáza, bacillus subtillis (nato), HPMC SR kapsule s oneskoreným uvoľňovaním

Pozrite tiež ostatné výrobky značky LaktoPlus, ktoré nájdete v kategóriách Laktózová intolerancia, Čaje, potraviny a Potraviny. Tovar ohodnotilo 12 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Výrobok kúpite so zľavou 29 %.

EAN: 8595640600311
Značka: LaktoPlus
Velikost balení: 1 x 30 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na alergiu, Na trávenie a metabolizmus
Originálny názov: LaktoPlus 18.000 FCC LU cps 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.8
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Matej P. 31. 1. 2020 13:01
Funguje
Lívia 10. 12. 2019 14:26
Veľmi dobrá pomoc pre ľudí s laktózovou intoleranciou a navyše obsahuje aj probiotiká, čo iné podobné prípravky neobsahujú.
Peter C. 4. 12. 2019 16:03
Super produkt
Dominika C. 30. 11. 2019 08:20
Veľmi dobrý produkt pre ľudí s intoleranciou na laktózu
Mária P. 18. 11. 2019 18:36
Vyskusane, osvedcilo sa, aj cenovo vyhodne.
Maťo 15. 11. 2019 16:20
Maximálna spokojnosť - rýchle dodanie, prehľadnosť stránky, ceny. Pravidelne nakupujem.
Milena K. 14. 11. 2019 15:26
Manžel ma intoleranciu laktozy a aby mohol piť mlieko,jesť pokrmy,ktore ho obsahuju, tak uživa Lakto Plus.
Martina N. 12. 11. 2019 15:05
Našla som aj lepšie prostriedky obsahujúce laktázu a s rýchlejším účinkom
Ľubomíra K. 6. 11. 2019 19:36
Naozaj účinkuje
Michaela K. 17. 10. 2018 19:38
Mam uplnu laktozovu intoleranciu a toto je jedine co mi pomaha.
Jaroslav C. 25. 9. 2018 00:01
Odporučam na 100%. Mám absolútnu laktózovú intoleranciu (s 0%-nou tvorbou vlastnej laktázy), ktorú mi gastroenterolog potvrdil vyšetrením vzorky zo žaludka, či dvanastnika, až na základe mojej výslovnej požiadavky, aby mi vykonal toto vyšetrenie, lebo dovtedy mi pri neustále sa opakujúcich problémoch s bolesťamí žalúdka, krčami, nadúvaním a hnačkami, roky neustále vykonával gastroenterologické vyšetrenia a diagnostikoval len zápal žaludočnej sliznice a pankreasu a predpisoval na to len Helicid... A ani po potvrdení laktózovej intolerancie mi nič iné, ako vyhýbať sa mliečnym jedlám neodporučil... V obchodoch sa vtedy začali objavovať bezlaktózové potraviny, avšak tie boli vtedy ešte veľmi drahé, a ako som zistil neboli absolútne bez laktózy, ale len so zníženým obsahom laktózy. Tak som sa o to začal zaujímať na webe a zistil som, že nielen mliečne výrobky obsahujú laktózu, ale že ju vo forme srvátky pridávajú do skoro všetkých potravín. Takže keď som na webe objavil, že existuje prípravok Laktazan, vyrábaný v Kanade, ktorý obsahuje enzým, ktorý štiepi laktózu, tak som si ho hneď objednal a vyskúšal a zistil som, že to pomáha, ale musím si zobrať viac tabliet, aby to zabralo, dokonca na bezproblemové strávenie 1 jogurtu mi nikedy nezabrali ani 2 tablety Laktazanu extra a mal som podozrenie, či to nie je tým, že by mi webova lekáreň predala nejaký podvrh... Keď sa objavil na trhu LaktoPlus, vyrábaný v Ceskej republike, mal som k nemu nedôveru, ale vyskúšal som ho a zistil som, že spoľahlivejší, ako Laktazan extra, a nielen kvoli tomu že 1 tbl má dvojnásobný obsah účinných látok, ako Laktazan extra, ale zrejme, že obsahuje navyše aj bakterie na zlepšenie travenia. Takže 1 smotanovy jogurt som schopny bez problemov straviť s 1 tbl Laktoplus. Škoda len, že nie je lacnejší, lebo pri tej jeho cene si zo svojho čiastočneho invalidneho dôchodku veľa jogurtov za mesiac dovoliť nemôžem...
Marta H. 9. 9. 2018 12:30
mám laktózovú intoleranciu a vďaka tomto produktu si môžem občas dopriať, mliečne výrobky, ktoré milujem
EAN: 8595640600311
Značka: LaktoPlus
Velikost balení: 1 x 30 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na alergiu, Na trávenie a metabolizmus
Originálny názov: LaktoPlus 18.000 FCC LU cps 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia