MadMan Red filter pre GoPro HERO5/HERO6

MadMan Red filter pre GoPro HERO5/HERO6

MadMan červený filter určený pre vodotesné puzdro GoPro HERO5/HERO6. Vykonáva kompenzáciu straty červeného svetla, vďaka čomu získate profesionálne zábery s krásnymi, prirodzenými farbami. Používať ho môžete v hĺbke od 3 m do 24 m. Inštalácia filtru je skutočne jednoduchá a zaberie vám len pár sekúnd. Filter je možné podľa potreby jednoducho zaklopiť alebo vyklopiť.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

MadMan Red filter pre GoPro HERO5/HERO6

Red filter pre GoPro HERO5/HERO6

Červený filter vykonáva kompenzáciu straty červeného svetla, vďaka čomu získate profesionálne zábery s krásnymi, prirodzenými farbami. Používať ho môžete v hĺbke od 3 m do 24 m. Inštalácia filtru je naozaj jednoduchá a zaberie len pár sekúnd.

Profesionálne zábery pod vodnou hladinou

Tento červený filter vám zaistí skutočne profesionálne zábery pod vodnou hladinou. Filter vykonáva farebné korekcie, ktoré sú kvôli absencii červeného svetla pod vodnou hladinou nutné, aby video nebolo príliš modré alebo zelené. Vďaka červenému filtru tak získate zábery s krásnymi, prirodzenými farbami.

Filter funguje bezchybne v hĺbke od 3 m do 24 m a jeho inštalácia je naozaj jednoduchá. Filter stačí zacvaknúť na kameru a môžete vyraziť. Samotná inštalácia aj odstránenie potom trvá menej než sekundu. Okrem farebných korekcií je filter takisto ďalšou skvelou ochranou sklenej šošovky, ktorá sa vďaka nemu stáva odolnejšia. Červený filter si môžete zakúpiť takisto pre vodotesné puzdro starších kamier GoPro.

Funkcie filtra

Pod vodou v hĺbke cca od 3 m nie je žiadne červené svetlo. Bežné zábery sú tak príliš modré alebo príliš zelené. Červený filter preto vykonáva kompenzáciu straty červeného svetla, vďaka čomu získate zábery s krásnymi, prirodzenými farbami.

Jednoduché použitie

Inštalácia filtra je naozaj jednoduchá a za menej ako jednu sekundu zvládnete aj jeho odstránenie. Filter jednoducho zacvaknete na kameru a potom už vašim záberom pod vodnou hladinou nič nebráni.

EAN: 8594176661667
Originálny názov: MadMan Red filter pre GoPro HERO5/HERO6
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8594176661667
Originálny názov: MadMan Red filter pre GoPro HERO5/HERO6
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia