Medik8 Clear Skin Discovery Kit

Medik8 Clear Skin Discovery Kit

Výhodný balík obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o aknóznu pleť - čistenie, cielenú starostlivosť pre urýchlenie hojenia jednotlivých pupienkov aj denný krém určený na mastnú pleť. Jednotlivé produkty si teraz môžete vyskúšať v miniatúrnom balení. Zdravú pleť bez akné máte na dosah ruky.

Tento produkt už bohužiaľ nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Medik8 Clear Skin Discovery Kit

Balíček proti akné

Dokonalý vzhľad a zdravie pleti idú ruka v ruke s vlastnou rovnováhou pleti. Tej možno docieliť správnym čistením, ale aj obnovou zdravej mikroflóry kože. To všetko obstarajú produkty v Clear Skin Discovery Kit, ktoré si v tomto výhodnom balíčku môžete vyskúšať v miniatúrnom balení.

Clear Skin Discovery Kit

Clear Skin Discovery Kit obsahuje tri základné produkty: čistiacu penu Clarifying Foam (40 ml), cielenú redukciu jednotlivých pupienkov Blemish SOS (5 ml) a denný zmatňujúci krém Balance Moisturiser (15 ml).

Clarifying Foam

Čistiaca pena bez obsahu olejov, s AHA a BHA kyselinami a tea tree olejom zbaví vašu pleť všetkých nečistôt, rovnako ako aj odumretých buniek kože. Niacinamid upokojí podráždenie pokožky a zápal v nej. Po čistení je pleť čistá a žiariaca, bez nepríjemných pocitov pnutia či suchosti. Hlavné aktívna látka kyselina salicylová (BHA kyselina) pôsobií v hlbších vrstvách kože, kde spúšťajú exfoliačné procesy vnútri pórov, ale aj na povrchu pleti. Toto dvojité pôsobenie pôsobí preventívne proti upchávaniu pórov, a vďaka tomu napomáha hojeniu existujúceho akné a pôsobí preventívne proti jeho ďalšej tvorbe.

  • Vysoko-účinná antibakteriálna exfoliačná čistiaca pena pre aknóznu pokožku. Čistí póry hĺbkovo, napomáha redukovať prejavy akné a znižuje tvorbu mazu. Výhodou je jednoduchá aplikácia, obsah prírodných a upokojujúcich látok, hĺbková čistiaca schopnosť.

Blemish SOS

Gél na cielenú starostlivosť o jednotlivé pupienky viditeľne redukuje prejavy akné už počas 24 hodín. Maximálna sila kyseliny salicylovej, a zároveň jemný niacinamid v tomto rychloschnúcom géle spoločne prečisťujú nedokonalosti pleti, ktorú zároveň upokojujú.

  • Zloženie tohto jedinečného a veľmi obľúbeného produktu na redukciu akné je teraz vylepšené o kyselinu diovú, ktorá redukuje tvorbu kožného mazu a likviduje baktérie spôsobujúce akné. Jedná sa o vysoko účinný a komplexný prípravok pre odstránenie akné, ktorý nielen redukuje prejavy akné, ale aj pokožku upokojuje. Nové zloženie je bez obsahu oleja.

Balance Moisturiser

Matujúci denný krém je obohatený o probiotiká a prebiotiká, ktoré obnovujú prirodzenú mikroflóru pokožky, keď posilňujú populáciu koži prospešných baktérií. Výsledkom je žiaduce zmatnenie pokožky a jej zdravie. Po aplikácii denného krému odporúčame aplikovať ešte produkt s UV ochranou.

  • Hľadáte matujúci denný hydratačný krém s veľmi ľahkou textúrou bez obsahu olejov? Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator nielen že zabezpečuje matujúci efekt, ale taktiež eliminuje výskyt baktérií spôsobujúcich vznik akné.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Medik8, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Akné a Starostlivosť o pleť.

EAN: 818625021832
Značka: Medik8
Velikost balení: 40 ml
Originálny názov: Medik8 Clear Skin Discovery Kit
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Doplňujúce informácie

EAN: 818625021832
Značka: Medik8
Velikost balení: 40 ml
Originálny názov: Medik8 Clear Skin Discovery Kit
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia