MICRODACYN60 /DERMACYN/ WOUND CARE sol der 500 ml

MICRODACYN60 /DERMACYN/ WOUND CARE sol der 500 ml

Dermacyn™ Wound Care je superoxidovaný roztok pre ošetrenie akútnych aj chronických rán, dekubitov, odrenín, popálenín a ulcerácií inej etiológie. Roztok má v rane selektívny účinok, kedy pôsobí len na mikroorganizmy, avšak nepoškodzuje tkaninové bunky a preto môže byť použitý monoteraupeticky. Dermacyn™ Wound Caresa môžeme účelne použiť pre oplach , postrek a debridement. Znižuje mikrobiálnu záťaž v rane a jeho okolí, pomáha tvoriť vlhké prostredie a tým umožňuje organizmu rozvinúť vlastný proces hojenia.   

Na sklade v pondelok 6. 7. Môžete mať už vo štvrtok 9. 7. možnosti doručenia
7,35 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 7.35 kreditov

MICRODACYN60 /DERMACYN/ WOUND CARE sol der 500 ml

Dermacyn™ Wound Care vychádza z patentovanej technológie Microcyn™ : jedná sa o superoxidovaný, pH neutrálny roztok ultra čistej vody. Vďaka kontrolovaným reaktivnym kyslíkovým radikálom je roztok vysoko aktívny, a tým veľmi účinný, pritom však nie je škodlivý ľudskému organizmu, zvieratám a životnému prostrediu.

HLAVNÉ VÝHODY

  • SUPEROXIDOVANÝ ROZTOK: významne podporuje proces hojenia, vytvára prirodzene vlhké prostredie v spodine rany.
  • RÝCHLY: po kontakte s infikovaným prostredím, rádove v minútach kvantitatívne terminuje mikróby a výrazne eliminuje zápach rany.
  • ŠIROKÉ SPEKTRUM: likviduje baktérie (vrátane rezistentných kmeňov, ako MRSA a VRE), kvasinky, víry (napr. HIV) a spóry (bacillus subtilis).
  • BEZPEČNÝ: nepoškodzuje zdravú tkaninu, je netoxický a nedráždi ľudskú pokožku, oči ani dýchacie cesty.
  • IHNEĎ K POUŽITIU: neriedi sa, nevyžaduje žiadne aktívne činidlá. Dermacyn™ Wound Care má jednoročnú skladovaciu dobu a po otvorení 30 dňovú expiráciu.
  • NÁKLADOVO EFEKTÍVNY: znižuje celkovú dobu liečby a hospitalizácie pacienta. Použitie Dermacyn™ Wound Care nevedie k rezistentným reakciám, ktoré môžu nastať v prípade dlhodobého použitia antibiotík.
  • NERIZIKOVÝ: je kompaktibilný s gázovým materiálom, akrylátovým materiálom, silikónom, širokou škálou plastov. Je ekologicky bezpečný, nezaťažuje životné prostredie, je nehorľavý a nevyžaduje žiadne špeciálne zaobchádzanie, skladovanie ani likvidáciu. Použitím Dermacyn™ Wound Care nevzniká nebezpečný odpad.

MICRODACYN60 /DERMACYN/ WOUND CARE sol der 500 ml je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom A73730.

EAN:
ŠÚKL kód: A73730
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: MICRODACYN60 /DERMACYN/ WOUND CARE sol der 1x500 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN:
ŠÚKL kód: A73730
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: MICRODACYN60 /DERMACYN/ WOUND CARE sol der 1x500 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia