Migralgin 20 tbl

Migralgin 20 tbl

Migralgin je analgetikum (liek proti bolesti), na zníženie horúčky a protizápalový liek (nesteroidové antiflogistikum/analgetikum). Migralgin obsahuje tri liečivá: paracetamol, kyselinu acetylsalicylovú a kofeín.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už v piatok 22. 11. možnosti doručenia
4,25 €
Nákupom získate 4.25 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

Migralgin 20 tbl

LIEČIVÉ LÁTKY

  • Kyselina acetylsalicylová 250 mg, paracetamol 250 mg, kofeín 50 mg v jednej tablete.
  • Trojkombinácia liečivých látok je omnoho účinnejšia než použitie týchto látok jednotlivo. Kombinácia tiež skracuje čas nástupu analgetického účinku.
  • Paracetamol uľavuje od bolesti.
  • Kyselina acetylsalicylová uľavuje od bolesti a pôsobí protizápalovo.
  • Kofeín potlačuje príznaky únavy, podporuje duševnú činnosť a výkonnosť. Skracuje nástup účinku paracetamolu a kyseliny acetylsalicylovej a zosilňuje aj ich účinky.

LIEKOVÁ FORMA

  • tablety

VEĽKOSŤ BALENIA

  • 20 tabliet

VHODNÉ PRE

  • dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

KEDY POUŽIŤ?

  • Migréna: bolesť hlavy s aurou i bez aury
  • Tenzná bolesť hlavy

DÁVKOVANIE

  • 1 – 2 tablety až 3× denne. Interval medzi dávkami minimálne 4 hodiny. Tablety by sa mali užívať rozpustené v malom množstve vody alebo prehltnúť celé (nerozžuvané) a zapité dostatočným množstvom vody.
  • Neprekračujte dennú dávku 6 tabliet za 24 hodín.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

  • Tehotné ženy môžu užívať Migralgin® iba v 1. a 2. trimestri tehotenstva, a to len na výslovné odporúčanie lekára.
  • Dojčiace ženy môžu užívať Migralgin® len krátkodobo na výslovné odporúčanie lekára.
  • Migralgin® je liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte príbalovú informáciu a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Migralgin, ktoré nájdete v kategóriách Migréna a bolesť hlavy, Voľnopredajné lieky a Hlava a psychika. Migralgin 20 tbl je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 2934A.

EAN: 5944705004480
Značka: Migralgin
ŠÚKL kód: 2934A
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Bolesť hlavy, migréna
Forma: Tableta
Velikost balení: 20 ks
Věk: >12 rokov
Originálny názov: Migralgin tbl 1x20 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Ján M. 7. 11. 2019 16:14
najlepšie tabletky čo mi zaberajú proti migréne
Tünde G. 27. 10. 2019 12:29
výborný
Gabriela D. 8. 3. 2018 16:26
Spokojnosť :)

Doplňujúce informácie

EAN: 5944705004480
Značka: Migralgin
ŠÚKL kód: 2934A
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Bolesť hlavy, migréna
Forma: Tableta
Velikost balení: 20 ks
Věk: >12 rokov
Originálny názov: Migralgin tbl 1x20 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia