MuscleTech NeuroCore 212g blue raspberry

MuscleTech NeuroCore 212g blue raspberry - Recenzie a skúsenosti

Doprava zadarmo

Predtréningový stimulant, s ktorým zažijete extrémnu silu a s ňou aj extrémne výsledky v podobe obrovskej dávky energie, maximálnej napumpovanosti svalov, sily, vytrvalosti a mentálnej koncentrácie. Obsahuje všetky kľúčové ingrediencie, ako Beta-alanín, L-citrulín a kreatín hydrochlorid, ktoré sú formulované tak, aby vám poskytli najlepší zážitok z tréningu.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už vo štvrtok 1. 10. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
21,72 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 21.72 kreditov

MuscleTech NeuroCore 212g blue raspberry

Okrem toho, táto predtréningovka obsahuje aj v 1 dávke 120 mg čistého bezvodného kofeínu, vďaka čomu poskytuje nával energie. Už po krátkej chvíli po užití prvej dávky zvyšuje sústredenie a stimuluje mentálny fokus, 1067 mg beta-alanínu štartuje procesy, ktoré zvyšujú silu a podporujú nárast svalovej hmoty, 1000 mg kreatín hydrochlorid podporuje nárast sily a 1000 mg L-citrulínu podporuje maximálne napumpovanie. Obsah látok, ktoré Neurocore obsahuje, robia z tohto produktu jeden z najlepších predtréningových prípravkov na trhu. Zažite počas tréningu skutočný pocit sily a energie, presne tak ako to zažívajú špičkoví kulturisti.

neurocore predtréningový stimulant

Čo vás s týmto predtréningovým stimulantom čaká?

 • ENERGIA: S 120 mg čistého bezvodého kofeínu, robí z tohto produktu niečo viac, než to, čo prinášajú ostatní výrobcovia suplementov. NeuroCore prináša vlnu energie, aby ste zažili silnejší a lepší výkon na tréningu.

 • KONCENTRÁCIA: NeuroCore stimuluje mentálne sústredenie už po pár minútach po užití. Zamerajte svoje sily na cieľ s NeuroCore!

 • SVALY: NeuroCore obsahuje 1067 mg Beta-Alanínu, dávka, ktorá je presne stanovená vedeckým výskumom, napomáha zlepšiť silu a proces budovania svalovej hmoty.

 • SILA: Vďaka jedinečnému kreatínu monohydrátu je tento produkt absolútne odlišný. Klinicky overená forma kreatínu, ktorá masívne zlepšuje rozvoj svalovej sily a hmoty.

 • PREKRVENIE: Obsahuje v jednej dávke až 1000 mg L-citrulínu, ktorý má vplyv na tvorbu oxidu dusnatého, vďaka ktorému dosiahnete vynikajúce účinky, ktoré nedosiahnete ani po užití obrovských dávok L-arginínu.

neurocore predtréningový stimulant

NeuroCore a jeho výhody

 • podporuje nárast svalovej hmoty
 • extrémna hladina energie
 • podporuje maximálne napumpovanie

Prečo sa rozhodnete pre NeuroCore?

 • Neurocore™ obsahuje vedecky testované dávky čistého L-citrulínu namiestu L-arginínu alebo AKG s cieľom dosiahnúť intenzívne a dlouhotrvajúce napumpovánie. L-citrulín, ako ukazujú vedecké výskumy, umožňuje dosiahnuť nadpriemerne vysoké hladiny arginínu v krvi v porovonaní s vyššími dávkami priamo užívaného L-arginínu.
 • V Neurocore™ bol použitý vysoko účinný kreatín, známy ako kreatín HCl. Ako je klinicky overené, pôsobí na zvýšenie svalových objemov a sily.
 • Neurocore™ obsahuje beta-alanín, látku, ktorá bola intenzivne skúmaná pre svoj vplyv na nárast sily.
 • Na rozdiel od mnoha predsúťažných koncentrátov, obsahuje Neurocore™ klinicky overené a vedecky testované zložky, ktoré sú uvedené na obale, takže presne viete, čo každá dávka obsahuje.
neurocore predtréningový stimulant

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, Di-kyselina jablčná, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, allura red AC.

Dávkovanie

Užívajte jednu odmerku rozmiešanú v 200 ml studenej vody, a to 30 minút pred tréningom. Neužívajte viac ako 3 odmerky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch) 1 dávka (4,3 g)
Neurocore™ Komplex 3437 mg
Beta-alanín (CarnoSyn®) 1067 mg
L-citrulín 1000 mg
Kreatín monohydrát 1000 mg
Extrakt zo ženšenu (ako Panax Ginseng) 167 mg
Kofeín 120 mg
L-teanín 50 mg
Extrakt z rozchodníka prudkého (ako Rhodiola rosea (koreň)) 33,4 mg

Upozornenie

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou!
Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, orechy, pšenicu, arašidy, ryby, mäkkýše a sóju.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky MuscleTech, ktoré nájdete v kategóriách Anabolizéry a stimulanty a Šport.

EAN: 631656254167
Značka: MuscleTech
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Na čo je: Na energiu
Originálny názov: MuscleTech NeuroCore 212 g 215 g blue raspberry
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 631656254167
Značka: MuscleTech
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Na čo je: Na energiu
Originálny názov: MuscleTech NeuroCore 212 g 215 g blue raspberry
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia