Nestlé SINLAC Nemliečna kaša 1x650 g

Nestlé SINLAC Nemliečna kaša 1x650 g

Sinlac je špeciálna kaša, ktorá obsahuje rastlinné bielkoviny z karobu (svätojánsky chlieb). Kašu môžete pripraviť z vody, materského alebo umelého mlieka, záleží čisto na Vašej chuti. Pripravená kaša je vhodná pre deti aj dospelých, ktorých trápi alergia na bielkovinu kravského mlieka, sóju či celiakia. Je výborným riešením pre osoby so zvýšeným rizikom vzniku alergií, ale i pre osoby s alergiou už preukázanou.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Nestlé SINLAC Nemliečna kaša 1x650 g

  • Pred každou prípravou si dôkladne umyte ruky a skontrolujte čistotu všetkého riadu.
  • Prevarenú dojčenskú vodu nechajte vychladnúť asi na 50° C.
  • Nalejte 150 ml prevarenej vody do tanierika a vsypte 50 g zmesi (asi 5 lyžíc).
  • Ľahko premiešajte. Kaša je pripravená k podaniu bábätku ;)
  • Kašu nešľahajte, nevarte a neohrievajte v mikrovlnnej rúre! Nedojedené porcie neuchovávajte!

Detailné informácie:

  • Kaša Nestlé Sinlac je špeciálna kaša pre deti, ktoré majú predispozície k vzniku alergie, alebo je u nich toto ochorenie už preukázané. Je vhodná pre deti i dospelých a navýše výborne chutí. Doslovný preklad latinského slova „sinlac“ znie bez mlieka. Táto kaša totiž neobsahuje mliečnu bielkovinu. Tá je nahradená, pre detský organizmus šetrnejšou karobovou a ryžovou múkou. Karob, teda svätojánsky chlieb neobsahuje alergény. Je plný vlákniny, bielkovín, vitamínov (A, B, D) a minerálnych látok (draslík, horčík, železo, mangán, chróm, meď, nikel, zinok a vápnik). Vápnika obsahuje dokonca trikrát viac ako kravské mlieko. Potraviny s obsahom karobu sú vhodné k liečbe hnačiek, kašľa alebo znižovaniu hladiny cholesterolu v krvi.
  • Kaša Nestlé Sinlac má veľa využitia. Ako prvý príkrm (od ukončeného 4. mesiaca), ako základ pre ďalšie pokrmy, ale i pre deti so zdravotnými ťažkosťami (hnačky, celiakia, alergia, intolerancia laktózy). Ďalšou výhodou tejto kaše je jej ľahká príprava. Môžete k nej pridať vodu alebo mlieko, na ktoré ste zvyknutí (dojčenské, hypoalergénne, antirefluxné). Kaša zasýti malých aj veľkých jedákov a pri tom je ľahko stráviteľná a v brušku nezaťaží. Je vhodná aj ako malá desiata a praktická pri cestovaní. Z kaše môžete „variť“ podľa Vašej chuti: slané, sladké jedla, dezerty alebo ju použiť k zahusteniu polievok, príprave halušiek, palaciniek či mäsových pokrmov. Spoločnosť Nestlé pripravila aj zaujímavú „kuchárku“ jedál, ktoré je možné z kaše Nestlé Sinlac pripraviť. 
  • Zloženie: ryžová múka 52 % (časť enzymaticky hydrolyzovaná), karobová múka 19 %, sacharóza, rastlinné oleje, vitamíny, minerálne látky a stopové prvky (viď etiketa).
EAN: 4005500038085
Originálny názov: Nestlé SINLAC Nemliečna kaša 1x650 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4005500038085
Originálny názov: Nestlé SINLAC Nemliečna kaša 1x650 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia