Kategória Nočníky


Ďalším dôležitým prvkom výbavy pre malé deti sú nočníky. Nočníky sú vyrábané z kvalitných, zdravotne nezávadných, materiálov a v mnohých farebných kombináciách.

Mnoho nočníkov má na sebe tiež veselý obrázok pre motiváciu dieťaťa.

Po použití nočníka nezabudnite dieťa pochváliť, lepšie si tak zvykne na nočník chodiť.
 

V tejto kategórii Nočníky máme k dispozícii 50 výrobkov, u 3 máte dopravu za…

Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie produkty

TEGA BABY Nočník Malý Zajačik - ECO mint Nočník ECO sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, ale aj napriek tomu je pre dieťa veľmi pohodlný.
10,89 €
TEGA BABY Nočník Malý Zajačik - ECO biely Nočník ECO sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, ale aj napriek tomu je pre dieťa veľmi pohodlný.
10,89 €
TEGA BABY Nočník Kačička basic žltý Krásny veselý nočník z netoxického plastu s motívom kačičky.
10,89 €
Hrajúci detský nočník Bunny ružový Tega Detský nočník s obrázkom králikov v krásnych pastelových farbach. Je ľahký, kompaktný a vďaka svojmu tvaru, vysokej…
16,89 €
TEGA BABY Nočník ECO Dinosaurus zelený Nočník ECO sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, ale aj napriek tomu je pre dieťa veľmi pohodlný.
10,89 €
TEGA BABY Nočník kresielko s melódiou Cars - modrý Krásny detský nočník s melódiou, vyrobený z kvalitného materiálu, je ľahký a kompaktný a ľahko sa čistí. Vďaka svojmu…
18,89 €
TEGA BABY Nočník Malý Zajačik - ECO ružový Nočník ECO sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, ale aj napriek tomu je pre dieťa veľmi pohodlný.
10,89 €
TEGA BABY Nočník Kačička basic šedý Krásny veselý nočník z netoxického plastu s motívom kačičky.
10,89 €
Detský nočník Safari ružový Farebný detský nočník, vyrobený z kvalitného materiálu, je ľahký a kompaktný a ľahko sa čistí.
10,89 €
TEGA BABY Nočník ECO Dinosaurus modrý Nočník ECO sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, ale aj napriek tomu je pre dieťa veľmi pohodlný.
10,89 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

49 produktov

Produkty