NUK CUMLÍK na fľašu Nature Sense V1 M sací otvor M veľkosť 1 silikón 1x2 ks

NUK CUMLÍK na fľašu Nature Sense V1 M sací otvor M veľkosť 1 silikón 1x2 ks

Cumlík NUK Nature Sense, silikónový cumlík podobný bradavke, M (šesť malých otvorov pre umelú dojčenskú výživu), vek 0-6 mesiacov, neobsahuje BPA, 2 kusy v balení.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

NUK CUMLÍK na fľašu Nature Sense V1 M sací otvor M veľkosť 1 silikón 1x2 ks

Charakteristika:

  • Niekoľko malých otvorov v cumlíku poskytuje hladký a prirodzený prietok ako mliečne kanáliky v matkinom prsníku.
  • Široká a flexibilná opora pre pery s mimoriadne jemnou zónou cumlíku, podobný matkinej bradavke.
  • Inovatívny antikolikový otvor zabraňuje hltaniu vzduchu.
  • Pre deti vo veku 0-6 mesiacov, M (6 malých otvorov pre umelú dojčenskú výživu), neobsahuje BPA.
  • Hodí sa pre všetky fľaštičky NUK Nature Sense.

Cumlík NUK Nature Sense
Zvlášť v prvých mesiacoch života venujeme našim deťom zvýšenú pozornosť. Neodmysliteľnou súčasťou tejto pozornosti je aj kŕmenie, najmä ak hovoríme o prechode z dojčenia na pitie z fľaštičiek, čo môže niekedy pre matky predstavovať skutočnú výzvu. Aby sme vás v tomto období čo najviac podporili, inšpirovali sme sa prírodou a navrhli cumlík tak prirodzený a podobný matkinmu prsníku ako nikdy predtým: cumlík NUK Nature Sense. Táto novinka s niekoľkými malými otvormi namiesto jedného veľkého zaisťuje hladký a prirodzený prietok pre vaše bábätko. Takže sa dieťa bude cítiť príjemne a bezpečne, čo pomôže s jednoduchším prijatím fľaštičky.

Inšpirované prírodou: čo robí tento cumlík tak špeciálny?
Nezáleží na tom, či sa snažíte len prikrmovať, alebo ukončiť dojčenie - mnoho detí má s prechodom na fľaštičku problém. A presne tu sa cumlíky NUK Nature Sense dostávajú do hry: niekoľko malých otvorov zaisťuje prúdeniu mlieka rovnako, ako je tomu u matkiných mliečnych kanálikov, takže si dieťa užije hladký a prirodzený tok mlieka, naviac, s pohodlným a prirodzeným prisatím vďaka extra širokej opore pre pery. Inovatívny antikolikový otvor umožňuje prirodzené pitie bez prestávok a zabraňuje tak prehĺtaní vzduchu. Mimoriadne mäkká zóna cumlíka je flexibilná a prispôsobuje sa ústam podobne ako bradavka.
Tento cumlík prinesie pri kŕmení plno radosti nielen vášmu potomkovi, ale aj vám. Z nášho inovatívneho výrobku môže ťažiť celá rodina. Blízkosť, ktorú matka cíti pri dojčení, už nemusí byť výhradou len matky - s cumlíkom NUK Nature Sense sa o blízkosť pri kŕmení potomka môžete podeliť aj s oteckom, bratmi, sestrami, starými rodičmi alebo priateľmi. A mamičky si medzitým môžu dopriať zaslúženú a jedinečnú chvíľku pre seba.

Perfektná kombinácia: Nature Sense cumlík a detská fľaštička
Cumlík, ktorý je doporučovaný matkami, pôrodnými asistentkami alebo pediatrami, je dostupný v troch rôznych prevedeniach (S, M a L) - ideálne pre materské mlieko i hutnejšie tekutiny. S rastom svojho dieťaťa je potrebné voliť väčšie veľkosti cumlíku z našej ponuky. Veľkosti pre deti v rozmedzí 0-6 mesiacov a 6-18 mesiacov sa dajú rôzne zamieňať. Cumlíky NUK Nature Sense a k nim vždy hodiace sa fľaštičky NUK Nature Sense sú skrátka neprekonateľný tím. Kŕmenie z fľaštičiek nebolo ešte nikdy tak jednoduché! Buďte o krok vpred a presvedčte sa sami!

 

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Nuk, ktoré nájdete v kategóriách Cumlíky a náustky, Matka a dieťa a Potreby pre kŕmenie. Výrobok kúpite teraz so zľavou 5 %.

EAN: 4008600279440
Značka: Nuk
Pre: Pre deti
Originálny názov: NUK CUMLÍK na fľašu Nature Sense V1 M sací otvor M veľkosť 1 silikón 1x2 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4008600279440
Značka: Nuk
Pre: Pre deti
Originálny názov: NUK CUMLÍK na fľašu Nature Sense V1 M sací otvor M veľkosť 1 silikón 1x2 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia