NUROFEN 400 mg tbl obd 1x12 ks

NUROFEN 400 mg tbl obd 1x12 ks

NUROFEN 400 mg patrí medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidové antireumatiká. Liečivom lieku NUROFEN FORTE je ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu.

Na sklade v utorok 2. 6. Môžete mať už vo štvrtok 4. 6. možnosti doručenia
2,27 €
Cena za 1 ks: 0.00 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 2.27 kreditov

NUROFEN 400 mg tbl obd 1x12 ks

Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu.

Liek je určený pre dospelých a deti nad 12 rokov.

Kontraindikácie

  • NUROFEN 400 mg sa nesmie užívať pri precitlivenosti na liečivo a ostatné pomocné látky, pri precitlivenosti na kyselinu acetylsalicylovú alebo iné protizápalové lieky, ktorá sa prejavuje ako priedušková astma, alergická nádcha alebo žihľavka
  • Liek sa ďalej nesmie podávať pri aktívnom žalúdkovom alebo dvanástnikovom vrede, pri poruchách krvotvorby a poruchách zrážavosti krvi a ak sa v minulosti vyskytlo krvácanie do zažívacieho traktu
  • Liek nie je vhodné podávať deťom do 12 rokov

Dávkovanie

  • Dospelí a deti nad 12 rokov: Počiatočná dávka 1 tableta, ďalej sa užíva 1 tableta podľa potreby, najviac však 3 tablety denne
  • Odstup medzi jednotlivými dávkami je najmenej 4 hodiny. Obalené tablety sa prehĺtajú celé, odporúča sa zapiť ich malým množstvom tekutiny

Zloženie

  • Liečivo je ibuprofén. Jedna obalená tableta obsahuje 400 mg ibuprofénu
  • Ďalšie zložky sú sodná soľ kroskarmelózy, nátriumlaurylsulfát, trinátriumcitrát, kyselina stearová, koloidný oxid kremičitý, sodná soľ karmelózy, mastenec, disperzne sušená arabská guma, sacharóza, oxid titaničitý (E171), makrogol 6000, hnedý atrament

Balenie: 12 obalených tabliet

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu, pretože obsahuje pre Vás dôležité informácie.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Nurofen, ktoré nájdete v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Horúčka. NUROFEN 400 mg tbl obd 1x12 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 27946.

EAN: 5000158104341
Značka: Nurofen
ŠÚKL kód: 27946
Velikost balení: 72 x 12 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Bolesť hlavy, migréna, Menštruačné bolesti, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka
Originálny názov: NUROFEN 400 mg tbl obd 1x12 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 5000158104341
Značka: Nurofen
ŠÚKL kód: 27946
Velikost balení: 72 x 12 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Bolesť hlavy, migréna, Menštruačné bolesti, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka
Originálny názov: NUROFEN 400 mg tbl obd 1x12 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia