Lekáreň pre Vaše zdravie a krásu!

Lekáreň Pilulka24.sk > Ústna hygiena > Zubné kefky > Zubné kefky (36) > Oral-B Vitality 3D White

Oral-B Vitality 3D White

Oral-B Vitality 3D White


(1ks)

2D systém (7.600 oscilačne rotačných pohybov za min.), 1 čistiaci prog., 1 koncovka 3D White, cestovná nabíjačka

Máte otázku? Poradíme Vám > FórumTento produkt je momentálne nedostupný

Výrobca: Procter & Gamble

Popis Oral-B Vitality 3D White

Špičkové čistenie zubov v porovnaní s bežným zubnou kefkou. Zubná kefka Oral-B Vitality 3D White špičkovo vyčistí zuby a odstráni zubný plak. Jeho čistiaca hlavica sa prispôsobí každému jednotlivému zuba a odstráni z neho zubný plak a povrchové škvrny.

Prispôsobte čistenie zubov svojim potrebám

Oral-B ponúka rad kartáčkových hláv, ktoré spĺňajú vaše špecifické potreby v oblasti hygieny ústnej dutiny. Zubná kefka Oral-B Vitality je kompatibilný so širokou škálou kartáčkových hláv Oral-B, takže vaše zuby môžu byť čisté vždy, keď to potrebujete.

Čistiace režim Daily Clean s 2D pohybom

Kedy čistiacu hlavu vymeniť

Vlákna Indicator do polovice vyblednú, akonáhle bude potrebné vymeniť čistiacu hlavicu za novú, aby bolo čistenie účinnejšie (približne každé 3 mesiace).

Dizajn inšpirovaný profesionálov

Dizajn čistiace hlavice zubnej kefky Oral-B Vitality je inšpirovaný oblým tvarom profesionálnych dentálnych čistiacich nástrojov. Osciluje, rotuje a pulzuje, aby tak odstránil zubný povlak a podporoval zdravie ďasien lepšie ako bežný manuálna zubná kefka. Čistiaca hlavica obklopí každý zub pre jeho dôkladné a úžasné vyčistenie, a čistí zub po zube.
Čistiaca hlavica Oral-B 3D White je navrhnutá k šetrnému odstraňovanie povrchových škvŕn. Má leštiace vložku, inšpirovanú zubnými lekármi - pre prirodzene belšie zuby.

Objavte cestu k vynikajicí čistote

Zlepšite čistenie zubov a odstráňte až o 100% viac zubného povlaku ako pri použití manuálneho zubnej kefky tým, že začnete používať zubnú kefku Oral-B Vitaliy.
Zubná kefka Oral-B Vitaliy, inšpirovaný nástrojmi zubných lekárov, bol starostlivo navrhnutý tak, aby ste vám i vašej rodine poskytoval jedinečný zážitok z čistenia zubov, ktoré je zároveň účinné a bezpečné.
Zubná kefka Oral-B Oral-B Vitaliy jemne čistí v oblastiach, kde sa môžu hromadiť baktérie zubného povlaku - pre čisté a silné zuby a zdravé ďasná. Poskytuje účinné odstránenie zubného plaku aj v ťažko dostupných miestach a je šetrný k zubom a ďasnám. Elektrická zubná kefka Vitality používa pre účinné odstránenie zubného plaku rovnaké 2D osiclační a rotačné pohyby ako ostatné modely radu. Vodotesná rukoväť je bezpečná a je určená na používanie v kúpeľni.
Zapojte nabíjaciu jednotku do zásuvky elektrického prúdu a rukoväť zubnej kefky postavte na nabíjaciu jednotku. Jedinečná guľatá hlavica jemne pulzuje, čím narušuje zubný plak a rotačným pohybom ho potom odstraňuje.
Odstráni až o 100% viac zubného povlaku než bežný manuálna zubná kefka. Zlepšuje tiež zdravie ďasien tým, že pomáha predchádzať problémom s ďasnami.

EAN Oral-B Vitality 3D White:

4210201043607

Poradňa a Fórum Poradňa

Chcete sa dozvedieť viac ? Napíšte nám. Náš farmaceut Vám odpovie max. do 7 pracovných dní.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Otázky a odpovede lekárnička
Mgr. Dominika Krajňáková
Pridať recenziu

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Produkt je zaradený aj v kategóriách
shop roku 2016 finalista
Prihlásenie do newslettra