×
Pilulka24.sk online lekáreň
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť
PARALEN GRIP 24 tabliet
PARALEN GRIP 24 tabliet
6,69 €

PARALEN GRIP 24 tabliet

PARALEN GRIP 24 tabliet

PARALEN GRIP je kombinovaný liek, ktorý obsahuje tri liečivá s nasledujúcim pôsobením:

Skladom 1-5 ks Môžete mať už vo štvrtok 14. 11. možnosti doručenia
6,69 €
Nákupom získate 6.69 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

PARALEN GRIP 24 tabliet

  • paracetamol znižuje teplotu a tlmí bolesť,
  • pseudoefedríniumchlorid odstraňuje zdurenie nosovej sliznice,
  • dextrometorfániumbromid potláča kašeľ priamym pôsobením na centrum kašľa v predĺženej mieche, tento účinok je rýchly a pretrváva 4 – 6 hodín.

PARALEN GRIP užívajú dospelí a dospievajúci od 15 rokov pri liečbe horúčkovitých vírusových akútnych aj chronických ochorení dýchacieho ústrojenstva sprevádzaných suchým, dráždivým či záchvatovým kašľom.

Účinná látka

Paracetamol 325 mg, pseudoefedrín 30 mg, dextrometorfan 15 mg v 1 filmom obalenej tablete.

  • Paracetamol znižuje teplotu a tlmí bolesť.
  • Pseudoefedrín odstraňuje opuch nosovej sliznice a tým uľahčuje dýchanie.
  • Dextrometorfan potláča kašeľ priamym pôsobením na centrum kašľa v predĺženej mieche, tento účinok je rýchly a pretrváva 4 - 6 hodín.

Forma: Filmom obalené tablety.

Veľkosť balenia: 24 tabliet.

Kedy použiť?

  • Horúčka.
  • Upchatý nos.
  • Bolesť hlavy.
  • Bolesť v hrdle.
  • Suchý, dráždivý kašeľ.

Vekové obmedzenie: Od 15 rokov.

Dávkovanie:

Dospelí a deti nad 15 rokov:
1 - 2 tablety 3-krát denne, minimálne tri dni, maximálne počas piatich dní.

Odstup medzi jednotlivými dávkami má byť minimálne 4 hodiny.
Maximálna denná dávka nemá prekročiť 6 tabliet.

Dôležité upozornenie: Niektoré z degradačných a transformačných produktov metabolizmu pseudoefedrínu sú na zozname dopingových látok, preto je potrebné, aby sa aktívni športovci vyvarovali užívaniu PARALENu GRIP.

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete užívať tento liek, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky PARALEN, ktoré nájdete v kategóriách Voľnopredajné lieky, Dýchacia sústava a Chrípka a nachladnutie. PARALEN GRIP 24 tabliet je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 30229.

EAN: 8594739203389
Značka: PARALEN
ŠÚKL kód: 30229
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Bolesť hlavy, migréna, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka, Chrípka a nachladnutie, Problémy v ústnej dutine a hrdle
Forma: Tableta
Velikost balení: 24 tablets
Věk: 15 - year
Originálny názov: PARALEN GRIP tbl flm 1x24 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Overený z. 18. 10. 2016 07:43
funguje paradne

Doplňujúce informácie

EAN: 8594739203389
Značka: PARALEN
ŠÚKL kód: 30229
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Bolesť hlavy, migréna, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka, Chrípka a nachladnutie, Problémy v ústnej dutine a hrdle
Forma: Tableta
Velikost balení: 24 tablets
Věk: 15 - year
Originálny názov: PARALEN GRIP tbl flm 1x24 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia